منچستریونایتد- شیاطین سرخ

طرفداری- به اعتقاد اشلی یانگ، منچستریونایتد باید عزم خود را برای جبران ناکامی های این فصل خود جزم کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، شکست ۱-۰ برابر چلسی موجب کوتاه ماندن دست شیاطین سرخ از هرگونه جام در فصل ۱۸-۲۰۱۷ شد. با این حال یانگ بهترین واکنش به این جریان را، تلاش برای جلوگیری از تکرار آن می داند.

به نظرم باید قوی تر از قبل برگردیم؛ قوی تر در لیگ، قوی تر در جام حذفی، قوی تر در لیگ کاپ، قوی تر در لیگ قهرمانان. ما خواستار جنگیدن در تمامی عرصه ها هستیم. حالا تابستان پیش روی ماست و سپس برای پیش فصل به جمع تیم بر می گردیم. می خواستیم قهرمان جام هایی شویم ولی این طور نشد. با مقدار امتیازی دوم شدیم که در فصلی دیگر می توانست متضمن قهرمانی ما باشد ولی نشد که بشود و امروز (شنبه) هم روز غم انگیزی است. به کمی زمان برای بازیابی خود نیاز داریم و از حالا تا قبل شروع تمرینات پیش فصل، چنین فرصتی داریم.

یانگ هم همانند هم تیمی هایش اعتقاد به شایستگی منچستریونایتد برای قهرمانی در جام حذفی دارد. 

این که بازی را به آن نحو شروع کنید و در پایان چیزی عایدتان نشود، ناراحت کننده است. واکنش بازیکنان پس از پایان بازی را دیدید؛ ما حس نکردیم که عملکردمان سزاوار باختن بود. از فرصت مسلم برای گلزنی برخوردار نبودیم ولی می شد با همین فرصت ها هم به گل رسید و برنده بازی شد. در نیمه دوم همه چیز دست ما بود و حریف عقب نشسته بود اما نتوانستیم به گل برسیم و از این بابت ناراحت هستیم.

یانگ در پایان در مورد در پیش بودن جام جهانی و ملحق شدن به اردوی تیم ملی انگلیس گفت: 

چیز هیجان انگیزی در راه است ولی در حال حاضر ناراحت هستم و تغییر حالت برایم سخت خواهد بود.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *