فینال nba

طرفداری – بامداد امروز تیم های گلدن استیت وریرز و کلیولند کاوالیرز در دومین دیدار خود در فینال NBA به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۱۲۲-۱۰۳ گلدن استیت به پایان رسید تا این تیم در مجموع ۲-۰ از کوز پیش افتد. در این دیدار استفن کری با کسب ۳۳ امتیاز شب درخشانی داشت. کری همچنین در این دیدار ۹ پرتاب ۳ امتیازی موفق داشت. این در حالی است که کل بازیکنان کلیولند در مجموع این تعداد پرتاب ۳ امتیازی موفق داشتند!

گزارش بازی

مسابقه با نمایش بهتر میزبان آغاز شد. در ابتداا این گلدن استیت بود جریان بازی را در دست گرفت. طراحی حملات توسط کری به خوبی شکل گرفت و این بازیکن با ۵ پاس منجر به گل در تایم اول عملکردی خوب از خود داشت. هرچند در ادامه کوز نیز روند بهتری پیدا کرد. بازی خوب جیمز و همچنین عملکرد قابل قبول هیل باعث شد تا اختلاف دو تیم بیش از قبل نشود. در نهایت تایم اول با برتری ۳۲-۲۸ گلدن استیت به پایان رسید. کواتر دوم نیز با برتری گلدن استیت ادامه پیدا کرد. هرچند نسبت به تایم اول شاهد امتیازات کمتری بودیم اما بازی بسیار خوب استفن کری و پرتاب های سه امتیازی دقیق این بازیکن گلدن را در موقعیت خوبی قرار داد و باعث شد تا این تیم به اختلاف خود با کلیولند اضافه کند و تایم دوم را هم ۲۷-۱۸ با برتری پشت سر بگذارد. از نکات نیمه اول دیدار بازی خوب مک گی زیر سبد کوز بود که امتیازهای حساسی را برای گلدن استیت به دست آورد.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که این کلیولند بود که نمایش بهتری داشت. بازی بهتر این تیم در دفاع به خصوص کوین لاو، این اجازه را به گلدن نداد تا اختلاف را بیشتر کند. همچنین در فاز هجومی نیز این تیم با رهبری لبران جیمز کوارتر خوبی از خود به نمایش گذاشت و موفق شد با پیروزی ۳۴-۳۱ در تایم سوم تا حد کمی از اختلاف ایجاد شده را کمتر کند و به استقبال کوارتر آخر برود. تایم آخر را اما میزبان خوب آغاز کرد و به همین شکل نیز ادامه داد. مدیریت خوب بازی و البته پرتاب های سه امتیازی دقیق استفن کری نکته بارز کوارتر چهارم بود. در نهایت این تایم نیز با برتری ۳۲-۲۳ گلدن استیت به پایان رسید تا این تیم پیروز این دیدار خانگی شود.

آمار بازی

تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
گلدن استیت وریرز کری ۳۳ دورانت ۱۰ کری ۸
کلیولند کاوالیرز جیمز ۲۹ لاو ۱۲ جیمز ۱۰

 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *