مدافع برزیلی رئال مادرید - لالیگا

طرفداری – رئال مادرید فصل ۲۰۱۷/۱۸ لالیگا را با ۷۶ امتیاز در رده سوم به پایان رساند.

به گزارش مارکا، ۷۶ امتیاز در ۳۸ هفته برای تیمی مثل رئال مادرید آمار بسیار ضعیفی است. آمار این را تایید می‌کند. در یازده فصل اخیر، کهکشانی‌ها همواره بیشتر از این‌ها در لالیگا امتیاز به دست آورده بودند. آخرین بار در فصل ۲۰۰۶/۰۷ بود که رئال ۷۶ امتیاز به دست آورد. گرچه در آن زمان این تعداد امتیاز، قهرمانی را برای این تیم به همراه داشت و حالا رده نازل سوم. آن هم با اختلافی ۱۷ امتیازی با بارسلونای صدرنشین. اگر کاتالان‌ها امشب رئال سوسیداد را شکست دهند.

نکته دیگری که عملکرد ضعیف رئال مادرید را نشان می‌دهد، تعداد گل‌های زده این تیم است. تیم زیدان فصل را با ۹۴ گل به پایان می‌برد و نتوانست پس از مدت‌ها از مرز ۱۰۰ گل زده عبور کند. آخرین بار در فصل کابوس وار ۲۰۰۸/۰۹ بود که رئال مادرید به ۱۰۰ گل زده در لالیگا نرسید. ۸۳ گل. فصلی که با باخت تحقیرآمیز ۶-۲ در ال کلاسیکو به پایان رسید.

در فاز تدافعی نیز آمار فاجعه بوده. تیم زیدان در این فصل ۴۴ گل دریافت کرده. بیشتر از هر هشت فصل گذشته. برای پیدا کردن رکوردی بدتر، باید به همان فصل ۲۰۰۸/۰۹ برگشت که سفیدپوشان ۵۲ گل در یک فصل دریافت کردند. 

به پایان رسیدن لالیگا قطعا بهترین خبر برای زیدان است. لیگی که از مدت‌ها پیش برای رئال مادرید تمام شده بود اما هر هفته باید در آن بازی می‌کرد. فینال کیف می‌تواند یک پایان خوش بر این فصل رقم بزند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *