گزارش اولیه تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها تدوین شد

جبار کوچکی نژاد رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی  یارانه‌ها در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم،از تدوین گزارش اولیه این هیئت خبر داد و گفت: جمع بندی‌های اولیه  در روزهای آینده به کمیسیون اقتصادی ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها ۳ ماه تمدید شد

وی ادامه داد:اگرچه گزارش اولیه‌ای تدوین شده، اما همچنان گزارش‌های دال بر وجود تخلف در سازمان هدفمندی یارانه‌ها به دست اعضا هیئت تحقیق و تفحص می‌رسد که قطعاً پس از پیگیری‌های لازم و تائید آنها، این گزارشات در گزارش نهایی هیئت گنجانده می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس درباره جمع‌بندی صورت گرفته از مبالغ تخلف در سازمان هدفمندی یارانه‌ها افزود: با توجه به اینکه گزارشات جدیدی از احتمال بروز تخلف در سازمان هدفمندی یارانه‌ها به هیئت ارجاع شده است تا جمع‌بندی نهایی گزارش نمی‌توان اعلام کرد که چه میزان تخلف در این سازمان رخ داده است.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه قطعاٌ تخلفاتی در سازمان هدفمندی یارانه‌ها رخ داده است، اظهار داشت: پس از بازگشت نمایندگان از سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود بحث تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها را پیگیری می کنیم.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *