میلان-سری آ ایتالیا

طرفداری – پس از تساوی ۱-۱ میلان با آتالانتا، حالا روسونری سهمیه لیگ اروپا را کسب کرده اما هنوز رتبه ششم قطعی نشده و در صورت کسب رتبه هفتم، آنها باید در مرحله مقدماتی لیگ اروپا شرکت کنند. جنارو گتوزو پس از بازی گفت:

فکر می کنم واکنش خوبی داشتیم و حضور در برگامو کار آسانی نیست زیرا آتالانتا تیم بسیار قدرتمندی است. حسرت هایی وجود دارد زیرا می توانستیم امروز پیروز شویم اما شخصیت بالایی از خودمان نشان دادیم و چنین نمایشی آسان نیست. 

 

پس از انتقادات شدید از دوناروما در فینال سوپرکاپ ایتالیا مقابل یوونتوس، امشب نیز او روی گل آتالانتا متزلزل نشان داد. گتوزو در این مورد گفت:

بیایید همیشه نقصیرها را بر گردن دوناروما نیندازیم. من فکر نمی کنم اشتباه کرده باشد. یک ضربه سر قدرتمند از فاصله نزدیک بود. جیجیو باید آرام بماند. او ۱۹ ساله است و به خاطر پولی که به دست می آورد، مورد قضاوت قرار می گیرد اما نمی توانید در سوپرمارکت تجربه بخرید. اشتباه، بخشی از بازی است. 

کالینیچ به کوترونه و سیلوا ترجیح داده شد و در خط حمله به میدان رفت اما باز هم تاثیر زیادی در بازی نداشت:

در پایان فصل همه چیز را ارزیابی خواهیم کرد. یک بازی مهم مقابل فیورنتینا داریم و واقعا امیدوارم جمعیت کالینیچ را هو نکنند. امیدوارم تمام اعضای تیم ۹۵ دقیقه تشویق شوند. با توجه به جابجایی ها و تکنیکی که دارد، او بازیکن بسیار مهمی است. همیشه گلزن کرده اما شاید ما برای او موقعیت های خوبی نمی سازیم. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *