هافبک اسپانیایی والنسیا - آکادمی

طرفداری – پرونده خوزه پاسکوال آلبا، پدیده آکادمی والنسیا شاید به یکی از بزرگ ترین اشتباهات تاریخ این باشگاه تبدیل شود.

به گزارش مارکا، بارسلونا و رئال مادرید همین حالا پیشنهادهای مالی بسیار خوب چندین سالانه به ایجنت پاسکوال ارائه کرده‌اند. پاسکوال آلبا. ستاره تیم‌های پایه والنسیا که مدت‌هاست با تصمیم مارسلینو با تیم اول باشگاه تمرین می‌کند. بازیکنی که مدیران خفاش‌ها درباره مدت قرارداد او گاف عجیبی داده‌اند که شاید به قیمت از دست رفتن مجانی این بازیکن تمام شود.

قضیه از این قرار است مدیران والنسیا فکر می‌کردند قرارداد کنونی پاسکوال تا سال ۲۰۱۹ اعتبار دارد و از این رو اقدام برای تمدید آن را به تاخیر انداختند. حال آنکه قرارداد این بازیکن تا پایان ماه ژوئن همین امسال اعتبار دارد. ۲۶ روز دیگر! مدیران باشگاه در همین فکر و خیال به سر می‌بردند تا اینکه چند هفته پیش نمایندگان این بازیکن از چند برابر شدن پیشنهادهای آلبا خبر می‌دهند. برای آنها این سوال به وجود آمده بود که آیا والنسیا در فاصله تنها یک ماه تا پایان قرارداد پاسکوال برنامه‌ای برای تمدید قراردادش دارد یا نه. آنجا بود که والنسیا تازه متوجه گاف مدیرانش شد!

طبق معمول استعدادیابان بارسلونا و رئال مادرید از قضیه باخبر بودند و همین حالا هم پیشنهادهای بسیار خوب چند ساله‌شان را به ایجنت پاسکوال ارائه کرده‌اند. والنسیا هم پیشنهادی برای تمدید قرارداد داده است. پاسکوال هافبکی تکنیکی و گلزن است که از قد و قامت و فیزیک بدنی بسیار خوبی برخوردار است و مارسلینو اعتقاد ویژه‌ای به او دارد. پاسکوال ۱۸ ساله است. او در تمام تیم‌های ملی پایه اسپانیا هم بازی کرده است و حالا این احتمال وجود دارد که والنسیا بدون دریافت حتی یک یورو او را از دست بدهد!

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *