اتلتیکو مادرید-تیم ملی اسپانیا-جام جهانی 2018

طرفداری – تیم ملی اسپانیا در حالی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ حذف شد که پیش از آغاز بازی ها، جولین لوپتگی از سِمت خود برکنار شد و جای خود را به فرناندو هیرو داد. به گزارش مارکا، کوکه پس از بازی گفت:

نه تنها برای من بلکه برای تمام اسپانیایی ها، روز سختی بود. انتظارش را نداشتیم. خوب بازی کردیم و با آنکه باید در بعضی جنبه ها پیشرفت کنیم، همه شایسته حذف نبودیم. ما به نتیجه ۱-۰ قانع نشدیم و بازی را در کنترل گرفته بودیم. می خواستیم آنها خسته شوند تا بتوانیم بهتر کار کنیم. ما خوب کار می کردیم تا آنکه آنها با یک پنالتی گل زدند و این ضربه سختی به ما بود. 

نمی توانم بگویم این شکست پایان یک عصر بود اما رفتن اینیستا واقعا ناراحت کننده است. بازیکنان جدید با انگیزه و اشتیاق خواهند آمد. امروز ناراحتیم چون صعود نکردیم و باید به آن واکنش نشان دهیم. 

نمی دانم فرناندو هیرو در تیم می ماند یا فرد دیگری با سبک متفاوتی می آید اما تیم ملی همیشه با این سبک کار کرده است و امیدواریم تغییر نکند. در واقعیت، جدایی لوپتگی چیزی را تغییر نداد و می دانستیم باید تمام توانمان را بگذاریم. با اخراج او، رهبر تیم رفت و بعد هیرو بهترین کاری که می توانست، انجام داد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *