Antonio Conte - Lionel Messi - چلسی - بارسلونا

طرفداری– چلسی در شبی که نسبت بازی های چند هفته اخیرش به مراتب بهتر بازی کرد، نتوانست بارسلونا را شکست دهد تا همه چیز به بازی برگشت و نیوکمپ کشیده شود. اگرچه تیم اسپانیایی با تساوی ۱-۱، با خیال راحت تر به خانه باز می گردد.

آنتونیو کونته در کنفرانس خبری بعد از بازی به اسکای گفت:

خیلی نزدیک بودیم تا نمایش امشب مان بی نقص باشد اما فقط یک اشتباه مرتکب شدیم. به خوبی می دانید که وقتی برابر بازیکنانی مثل مسی و سوارز بازی می کنید، تاوان یک اشتباه را هم خواهید داد. امشب نشان دادیم که آماده هستیم در دفاع کردن هم با هم باشیم و به خوبی تلاش کنیم. 

انتقادات نسبت بازی امشب کریستنسن؟

نه، نه، نه. آندریاس خیلی جوان و در عین حال پخته بازی می کند. او امشب یکی از بهترین بازیکنان ما بود.  

تغییر رویکرد تیم در بازی امشب و ارائه بازی دفاعی؟

نمی توانستم در برابر بارسلونا باکس تو باکس بازی کنم. اگر همچین کاری بکنید، ۴-۰، ۵-۰ یا ۶-۰ می بازید. باید هوشمندانه بازی می کردیم، ما احمق نیستیم. باید آماده باشیم که در نیوکمپ، با هم رنج بکشیم تا کاری فوق العاده را انجام دهیم.

آیا برای تعویض کردن معطل کردید، زیرا تیم نقشه را به خوبی ایفا می کرد؟

بله، فکر می کنم بدون اشتباهِ (فردی) ما، بارسلونا برای ساختن موقعیت گلزنی روی دروازه ما، مشکلات خیلی زیادی داشت. فراموش نکنید که چلسی ۲ بار تیرک دروازه حریف را به صدا درآورد.

ویلیان؟

ویلیان پتانسیل این را دارد که هر بازی همین گونه بازی کند. امیدوارم در بازی های آینده، بیشتر چنین نمایشی را از او ببینیم. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *