سرمربی چلسی - جام حذفی انگلیس

طرفداری- آنتونیو کونته، سرمربی چلسی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درباره شرایط تیمش برای دیدار فردا شب در جام حذفی انگلیس و همچنین مصاف با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا به صحبت پرداخت.

کونته ابتدا درباره موراتا گفت:

او این روزها با ما تمرین می کند و شرایط فیزیکی اش در حال بهبود است. فردا احتمالا بازی خواهد کرد و می خواهیم او را برای دیدار مقابل بارسلونا آماده کنم. آلوارو بازیکنی است که مسئولیت پذیری و تجربه خوبی دارد. رقابت داشتن در پست ها برای یک تیم مهم است، یک تیم برای موفقیت باید در همه پست هایش رقابت میان بازیکنان داشته باشد. برای ما، ژیرو گزینه خوبی است. او قوی و قدرتمند است و می تواند برای ادامه فصل به کار ما بیاید. در شرایط فعلی، در اختیار داشتن همه بازیکنان برای ما بسیار مهم است. اینکه دو شماره ۹ در اختیار داشته باشید و همیشه دو گزینه داشته باشید برای ما بسیار مهم است. فراموش نکنید بسیاری از مواقع ما مجبور شدیم از هازارد به عنوان شماره ۹ کاذب استفاده کنیم.  

کونته درباره حضور همزمان ژیرو و موراتا در ترکیب چلسی، گفت:

در آینده، بله چراکه نه. اگر تصمیم بگیریم با سه هافبک بازی کنیم، می توانیم از هر دوی آن ها بازی کنیم. امّا پاسخ دادن به این سوال زود است. ما هنوز با سیستم فصل قبل بازی می کنیم. 

کونته که در مرحله قبل جام حذفی مقابل نیوکاسل به بازیکنان جوان تیمش فرصت بازی داد، گفت:

برای من پیش بینی آینده ای روشن برای آمپادو و هودسون-ادوی سخت نیست. پیش از این در لیگ کاپ و جام حذفی به آن ها فرصت بازی دادم. ما در مورد دو بازیکن فوق العاده از آکادمی تیم صحبت می کنیم. ما همچنین دویون استرلینگ، چالوبا و کیل اسکات را نیز در اختیار داریم که فردا ما را همراهی خواهند کرد، آینده چلسی با این بازیکنان جوان واضح و روشن است. 

سرمربی چلسی در پایان برای رایان میسون که مجبور شد در سن ۲۶ سالگی به خاطر مصدومیت از دنیای فوتبال خداحافظی کند، آرزوی موفقیت در ادامه زندگی اش کرد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *