Antonio Conte - چلسی - ایتالیا

طرفداری– آنتونیو کونته به یاد دوران حضورش در سری آ، جنگ لفظی با سایر مربیان را بی پاسخ نمی گذارد. سرمربی ایتالیایی پس از بازی با نوریچ، در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد اما بیشتر صحبت هایش، در مورد مورینیو بود.

بازی تکراری؟

مشخصا ناامیدی بزرگی وجود دارد. در این تقویم شلوغ، انجام یک بازی دیگر آسان نخواهد بود.

نمایش تیم؟

در نیمه اول از نظر هجومی خیلی بد بودیم. در نیمه دوم سعی کردیم موقعیت های بیشتری خلق کنیم. نوریچ شایسته حضور در بازی تکراری بود زیرا خوب دفاع کرد و تیم هماهنگی داشت. 

نتیجه نهایی؟

 لوییز بعد از یک ماه برگشته بود اما کلا انجام یک بازی دیگر ناامید کننده است. به اندازه کافی، جابجایی نداشتیم. نمی توانستیم فضا پیدا کنیم و نظم خود را از دست داده بودیم. در نیمه دوم شرایط خیلی بهتر بود.

باتشوایی؟

از تعهد میچی راضی هستم. او برای تیم تلاش و به ما کمک می کند. البته که وقتی یک مهاجم بازی می کند، می خواهد گلزنی کند. وی باید به تمرین و بهتر شدن ادامه دهد. باتشوایی فضای زیادی برای پیشرفت دارد. 

سخنان مورینیو در مورد اتهام تبانی؟

 قبل از اینکه چنین صحبت هایی بکنید، اول باید حقیقت را بدانید. حقیقت این است که من توسط دادگاه ورزش به خاطر عدم گزارش، ۴ ماه محروم شدم. درخواست استیناف کردم و دادگاه من را در نهایت تبرئه کرد. قبل از اینکه چنین صحبت هایی بکنید، باید توجه زیادی به حرف هایتان داشته باشید. شما باز هم نشان می دهید یک انسان کوچک هستید. مورینیو قبلا هم یک مرد کوچک بود، هنوز هم همان مرد کوچک است و در آینده هم همان خواهد بود. من مورینیو را به عنوان مردی کوچک در نظر می گیرم. وقتی به این شکل صحبت می کنید، احتمالا پیری و کم حافظه شدن به سراغتان آمده است. مورینیو باید حواسش را بیشتر جمع کند، چون مرتبا در حال چنین صحبت هایی است. به خوبی به یاد دارم که مورینیو، رانیری را به خاطر لهجه انگلیسی اش جلوی همه مسخره می کرد و وقتی کلودیو اخراج شد، با نوشتن اسم او در کنفرانس حاضر شد. این به خوبی نشان می دهد که شما چقدر جعلی و تقلبی هستید. شرایط کاملا واضح است. به زودی، فرصتی خواهد بود که در اولدترافورد به مصاف منچستریونایتد برویم. من و او می توانیم رو در روی هم قرار بگیریم. من که آماده هستم، در مورد او نمی دانم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *