سرمربی چلسی-ایتالیا-لیگ برتر انگلیس

طرفداری – چلسی در استمفورد بریج در حالی که ۱-۰ جلو افتاده بود، با یک اشتباه فردی یک گل دریافت کرد تا بازی رفت ۱-۱ شود و همه چیز به بازی برگشت برسد. این دیدار از چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان در مرحله یک هشتم نهایی برگزار شد. پس از بازی، تلویزیون ایتالیا با کونته تماس برقرار کرد:

بازی چطور بود آنتونیو؟

راستش تساوی تاسف باری بود و حسرت هایی برای ما باقی ماند زیرا وقتی شما مقابل تیمی مانند بارسلونا بازی می کنید، باید نمایش بی نقصی ارائه دهید تا پیروز شوید. ما برای بیشتر دقایق بازی چنین نمایشی داشتیم و متاسفانه به خاطر یک اشتباه فردی گل خوردیم. باید در نیوکمپ کار بزرگی انجام دهیم.

چرا آلواریتو را از اول بازی ندادی؟

بازی دادن به آلوارو از ابتدا همراه با ادن هازارد، بدون پدرو و ویلیان تعادل ما را بر هم می زد. این می توانست یک خودکشی باشد. 

آنتونیو، کی به ایتالیا بر می گردی؟

ظرف ۱۴ سال، چلسی ۱۰ بار مربی اش را عوض کرده است. بنابراین آنها در زمینه خرید و تغییر میل زیادی دارند. رسانه ها هم زمانی که نتیجه ها بد هستند، به این عادت آنها کمک می کنند. بعد از اولین بازی مقابل برنلی آنها خبرهای اخراج مرا منتشر می کردند. برای من این مشکلی ندارد. در واقع من فشار را دوست دارم. فقط امیدوارم روی کار بازیکنانم تاثیر نگذارد. 

قبلا خیلی واضح به رسانه ها گفته ام که من تا سال ۲۰۱۹ با چلسی قرارداد دارم و مشتاقم تا به این قرارداد احترام بگذارم. بعد از آن هر چیزی در فوتبال ممکن است. من در چلسی خوشحالم اما دو طرف باید خوشحال باشند. در شغل ما همیشه ساک شما بسته شده است. خواسته من این است که اینجا بمانم اما اگر چیزی تغییر کرد، چندین سناریو باز خواهد شد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *