کلیولند کاوالیرز-اوکلاهاما سیتی تاندر-لیگ NBA

طرفداری- شب گذشته در چارچوب مسابقات لیگ NBA تیم های کلیولند کاوالیرز و اوکلاهاما سیتی تاندر در ورزشگاه Quicken Loans شهر کلیولند به مصاف هم رفتند و در شبی که لبران جیمز و یارانش عملکرد بسیار ضعیفی داشتند، اوکلاهاما سیتی موفق شد تا با درخشش ستاره های خود پیروز این مسابقه شود.

                                                           گزارش بازی

کوارتر اول این مسابقه با بازی بسیار بد بازیکنان کلیولند در دفاع همراه بود و با نزدیک شدن به پایان کوارتر اختلاف امتیاز میان دو تیم بیشتر می شد و درنهایت تاندر موفق شد تا با نتیجه ۴۳-۲۴ پیروز کواتر اول شود. بازی سازی بسیار خوب راسل وستبروک و امتیاز آوری های پاول جورج و استیو آدامز نقش زیادی در ایجاد این اختلاف امتیاز داشتند.

در حالی که لبران جیمز شب کم فروغی را در نیمه اول سپری می کرد تایرن لو با استفاده از بازیکنان نیمکت نشین خود توانست اوضاع بد دفاعی تیم خود را بهتر کند و اختلاف امتیاز ایجاد شده را کاهش دهد. اما درخشش پاول جورج و پرتاب های ۳ امتیازی او مانع این شد که کلیولند بتواند کنترل بازی را به دست بگیرد. همچنین راسل وستبروک با رسیدن به ۱۵ امتیاز و ۱۱ پاس منجر به گل تا پایان این کوارتر، توانست دبل دبل کند. در نهایت این کوارتر با نتیجه ۳۶-۳۳ به سود کلیولند به پایان رسید.

عملکرد خوب آیزیا تامس که پس از پایان مصدومیت روند رو به رشدی را داشت، در کواتر سوم هم مانع برتری اوکلاهاما نبود. بازی خوب ستاره با تجربه تاندر، کارملو آنتونی همراه با ادامه روند خیره کننده جورج و وستبروک منجر به پیروزی ۳۸-۳۴ تیم اوکلاهاما سیتی در این کوارتر شد.

کوارتر چهارم که بیشتر مصاف بازیکنان ذخیره دو تیم بود با ادامه روند فوق العاده تاندر همراه بود. در این کوارتر استیو آدامز هم موفق به ثبت دبل دبل شد تا از این حیث در کنار راسل وستبروک و کارملو آنتونی قرار گیرد و درنهایت تیم تاندر موفق شد تا با نتیجه ۱۴۸-۱۲۴ شکست سنگینی را به تیم کلیولند تحمیل کند.

اوکلاهاما در بازی بعدی خود میزبان بروکلین نتس خواهد بود و کلیولند به مصاف سن آنتونیو اسپرز خواهد رفت.

                                                              آمار بازی
تیم بازیکن امتیاز بازیکن ریباند بازیکن پاس
کلیولند کاوالیرز آیزیا تامس ۲۴ تریستن تامپسون ۷ لبران جیمز ۷
اوکلاهاما سیتی تاندر پاول جورج ۳۶ آنتونی/آدامز ۱۰ راسل وستبروک ۲۰

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *