ایتالیا - سری آ - رم

طرفداری- برایان کریستانته، به طور رسمی به عضوت رم درآمد. هافبک سابق آتالانتا در انتقالی قرضی که می تواند با پاداش ها تا ۳۰ میلیون یورو برسد، راهی پایتخت ایتالیا شده است. او در اولین مصاحبه اش به عنوان بازیکن رم، گفتگویی با Roma TV داشت. او گفت:

این شهر و این باشگاه نیاز به معرفی ندارد؛ از همان لحظه ای که در فرودگاه بودم، محبت طرفداران را حس کردم. باشگاه واقعا مرا می خواست و من نیز به طور جدی خواهان حضور در رم بودم؛ برای همین توانستیم در همین روزهای ابتدایی فصل نقل و انتقالات به توافقی برسیم. بسیار راضی هستم و آرزوی این را داشتم که در رم بازی کنم.

به عنوان یک بازیکن جوان، شانس این را داشتم که در خارج از ایتالیا (بنفیکا) هم به میدان بروم؛ تجربه ارزشمندی برای من بود و قطعا نقش مهمی در مسیر پیشرفتم داشت. تجربه فوق العاده ای در آتالانتا داشتم و توانستم خیلی سریع جا بیفتم. لازم است از همه اعضای این باشگاه تشکر کنم.

هر کاری می کنم تا در رم مفید باشم؛ باشگاه اعتمادش به من را نشان داده است و حالا وقت آن رسیده که جواب اعتمادشان را در زمین بدهم. آمدن به رم، تصمیمی احساسی و عجولانه نبود بلکه در آرامش و با فکر گرفتم؛ حالا می خواهم توانایی هایم را نشان بدهم و مطمئنم که می توانم بهترین عملکرد ممکن را در رم نشان بدهم.

بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا، هدف اصلی هر بازیکنی است؛ هر پسری که می خواهد فوتبال را به طور حرفه ای آغاز کند، با هدف حضور در لیگ قهرمانان اروپا پیش می رود. قبلا این بازی ها را تجربه کردم و حالا شانس این را دارم که دوباره در لیگ قهرمانان اروپا به میدان بروم. رم فصل گذشته نشان داد در سطح تیم های بزرگ اروپاست و امیدوارم بتوانیم اتفاقات فصل گذشته را دوباره تکرار کنیم.

هم با مونچی و هم با دی فرانچسکو صحبت کردم؛ آنها از دلیل انتخابم گفتند؛ فقط می توانم از آنها تشکر کنم که این فرصت بزرگ را در اختیارم گذاشتند. همه می دانند که بازی کردن در شهر رم، با سایر نقاط فرق دارد و بسیار خاص است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *