هافبک آرژانتینی گرمیو - گرمیو

طرفداری – والتر کانمن، مدافع آرژانتینی گرمیو که تیمش فردا در فینال جام باشگاه‌های جهان به مصاف رئال مادرید می‌رود، از عدم تمایل کهکشانی‌ها به تعویض پیراهن با بازیکنان سن لورنزو در فینال ۲۰۱۴ گفت.

رئال مادرید و گرمیو فرداشب در چارچوب فینال جام باشگاه‌های جهان سال ۲۰۱۷ در ابوظبی به مصاف هم می‌روند. در میان بازیکنان گرمیو، یک نفر سابقه بازی برابر کهکشانی‌ها دقیقا در چنین دیداری را دارد. والتر کانمن، مدافع آرژانتینی که سه سال پیش به همراه سن لورنزو با مربی‌گری ادگاردو بائوزا در مراکش به مصاف کهکشانی‌ها رفت و البته با دو گل شکست خورد

به گزارش AS، کانمن از آن بازی و بازی فردا می‌گوید:

وقتی بازی نیمه نهایی رئال را دیدم و الجزیره گل دوم را زد، فکر کردم آنها می‌توانند صعود کنند که داور گل را مردود اعلام کرد. VAR این سیستم اگر برای همه تیم‌ها با یک متر و معیار استفاده شود و داور هم در استفاده از آن برای هر دو تیم عدالت را رعایت کند، فوق العاده است. سه سال پیش با سن لورنزو در فینال جام باشگا‌ه‌های جهان برابر رئال مادرید بازی کردم و فردا یک فرصت دیگر خواهم داشت. آن زمان بازیکنان رئال مادرید تمایلی به تعویض پیراهن با ما نداشتند. درگیری‌هایم با کریستیانو؟ برخوردهایی با او بود اما هر اتفاقی که افتاد، در زمین می‌ماند.

مقایسه این تیم با رئال مادرید ۲۰۱۴؟ آن تیم با رکورد حدود ۴۰ بازی بدون شکست به جام باشگاه‌های جهان آمد. امسال شاید در آن سطح نباشند اما کریستیانو پنجمین توپ طلایش را برده و بازیکنان بزرگ دیگری هم کنار او بازی می‌کنند. برای ما قهرمانی در این جام به اندازه قهرمانی در کوپا لیبرتادورس اهمیت دارد. غیبت آرتور؟ ملو بازیکن بسیار مهمی برای ما به شمار می‌رود اما تیم خوبی داریم و بازیکنان جایگزین جای خالی او را به خوبی پر خواهند کرد.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *