ایتالیا - سری آ - رم

طرفداری- وینسنت کاندلا، مدافع فرانسوی سابق در مورد دیدار تیم محبوبش با ناپولی صحبت کرده است. رم امشب در سن پائولو میهمان ناپولی آماده است. کاندلا در مصاحبه ای با Il Matino گفت:

در کورس اسکودتو امسال طرفدار ناپولی هستم، حقشان بوده که چنین فصلی را پشت سر بگذارند. ساری واقعا تمایل دارد فوتبال بازی کند ولی من در پایان از آنهایی خوشم می آید که قهرمان می شوند.

دیدار رم با ناپولی؟ طرفدار رم هستم ولی بازی سختی است. امیدوارم که در دیدار با ناپولی ما شاهد عملکردی شبیه بازی با میلان نباشیم. بازیکنان حالا باید جبران کنند. بزرگان تیم مثل ادین ژکو، دنیله ده روسی و راجا ناینگولان باید تجربیاتشان را به سایر اعضای تیم بدهند. منتظرم که اوندر کارهای بزرگی انجام دهد اما فراموش نکنید که بچه کم سن و سالی است و نمی تواند بار تیم را به دوش بکشد.

این سال تغییر در رم است، بازیکنانی مهم مثل صلاح و رودیگر رفتند، در ضمن خداحافظی توتی هم بود. امیدوارم که با وجود فراز و نشیب ها بتوانند در جمع چهار تیم قرار بگیرند و برنامه هایشان بدون وقفه پیش برود. دی فرانچسکو قابلیت های لازم را دارد تا تبدیل به نقطه اتکایی برای تیم شود؛ او آدمی فروتن و منطقی است، از نظر تاکتیکی هم باهوش است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *