طرفداری– در حالی که مصاحبه صبح امروز پدرِ ادن هازارد، جنجال های زیادی را به وجود آورده است، از انگلیس خبر می رسد که سران چلسی همچنان بیشتر نگران وضعیت تیبو کورتوا هستند.

به گزارش مت لاو، خبرنگار نزدیک به باشگاه چلسی، آبی های لندن اصلا هنوز پیشنهادی جدی به هازارد نداده اند که او بخواهد رد کند. ادن هازارد همین حالا تا سال ۲۰۲۰ با چلسی قرارداد دارد و مالک روس باشگاه بیشتر نگران کورتوا به نظر می رسد. چلسی با  آغاز سال جدید، مذاکرات را بر سر تمدید قرارداد ادن هازارد از سر می گیرد و امیدوار است با ارائه پیشنهاد دستمزد سالانه ۳۰۰ هزار پوند، ستاره بلژیکی را به پردرآمدترین بازیکن لیگ انگلیس تبدیل کند.(در حال حاضر پوگبا با ۲۹۰ هزار پوند در رده اول قرار دارد.). بدین ترتیب هازارد با پیشنهاد حقوق سالانه ۱۷.۵ میلیون یورو مواجه خواهد شد.

مت لاو معتقد است که همچنان وضعیت کورتوا، برای چلسی نگران کننده تر است. در پایان این فصل، تنها یک سال از قرارداد دروازه بان بلژیکی مانده و آبی ها امیدوار هستند کورتوا، پیشنهاد دستمزد هفتگی ۲۰۰ هزار پوند که وی را در کنار دخیا به پردرآمدترین دروازه بان جهان تبدیل می کند، قبول کند. 

چلسی قبل از مسئله تمدید قرارداد هازارد، در ژانویه تلاش خواهد کرد ترکیب خود را بهتر کند. راس بارکلی در روز آخر نقل و انتقالات، پیشنهاد این تیم را رد کرد تا اول از نظر بدنی آماده شود و سپس تصمیم گیری کند. با اینکه بارکلی هنوز این فصل بازی نکرده و در آستانه بازگشت به میدان است، چلسی دوباره نسبت به این بازیکن علاقه مند است. قرارداد این ستاره انگلیسی در پایان فصل به پایان می رسد. تاتنهام هم شرایط این بازیکن را دنبال می کند اما در حال حاضر بیشتر به این فکر می کند که در تابستان و در زمانی که او بازیکنِ آزاد شده، به سراغش برود. مشخص نیست که تیم دیگر شهر لندن در قبال بارکلی تغییر موضع می دهد یا خیر. چلسی به توماس لمار، ستاره جوان موناکو هم علاقه مند است اما تیم فرانسوی اصرار دارد که تا تابستان وی را نمی فروشد. 

کونته همچنان نسبت به الکس ساندرو، مدافع برزیلی یوونتوس از خود علاقه نشان می دهد اما این بازیکن در رادار منچستریونایتد هم قرار گرفته است. چلسی اخیرا به الکس تلس از پورتو هم لینک شده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *