نقل و انتقالات چلسی-سری آ ایتالیا

طرفداری – از هفته ها پیش، خبرهایی در مورد توافق چلسی با مائوریتزیو ساری، سرمربی سابق ناپولی منتشر شده اما مشکل اصلی، قرارداد سرمربی ایتالیایی با پارتنوپی است زیرا دی لورنتیس برای فسخ این قرارداد، خواهان رقم بالایی است. 

به گزارش مت لاو از تلگراف، انتظار می رود طی چند روز آینده مشکل پیوستن مائوریتزیو ساری به چلسی حل شود. همچنین از تاریخ ۹ جولای، در مورد آینده آلوارو موراتا تصمیم گیری خواهد شد. کونته برنامه پیش فصل خود را آماده کرده تا در صورت ماندن در چلسی، آن را عملی کند اما انتظار می رود ساری تا پیش از آغاز تمرینات پیش فصل یعنی دوشنبه هفته آینده، جای او را بگیرد. 

یکی از نشانه های آنکه ساری قرار است سرمربی چلسی شود این است که آبی ها مذاکراتشان را با بازیکنان مورد نظر این مربی یعنی دنیله روگانی، آلیسون و الکساندر گولووین آغاز کرده اند. منابع ایتالیایی می گویند چلسی در بحث نقل و انتقالات با کونته صحبتی نداشته است. در صورت اخراج کونته، چلسی باید رقم ۹ میلیون پوند به او بپردازد. 

همچنین چلسی علاوه بر تعیین سرمربی، تکلیف چند بازیکنش را نیز مشخص خواهد کرد. آلوارو موراتا موفق نشده با فوتبال انگلیس وفق پیدا کند و گفته می شود دوست دارد به ایتالیا یا اسپانیا باز گردد. با این حال او روز جمعه در اینستاگرامش نوشت:

برای آغازی دوباره هیجان زده ام. گذشته، سخت بود اما این تنها یک دلیل دیگر برای جنگیدن دوباره است. 

در انگلیس، برخی معتقدند موراتا در فصل دوم حضورش در چلسی موفق خواهد شد. به هر حال، مهاجم اسپانیایی تنها در صورتی از چلسی جدا می شود که آنها جانشین مناسبی جذب کنند. چلسی به آنتونی مارسیال و روبرت لواندوفسکی علاقه مند است. همچنین مائوریتزیو ساری یکی از هواداران بزرگ گونزالو هیگواین به حساب می آید. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *