لیگ برتر ایران - مرتضی تبریزی - فولاد شهر

طرفداری- در چهار بازی از هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران، تیم های سایپا و ذوب آهن، پدیده و پارس جنوبی جم، استقلال خوزستان و فولاد، پیکان و سیاه جامگان به مصاف هم خواهند رفت.

سایپا – ذوب آهن

هفته بیست و سوم لیگ برتر – پنج شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

ساعت ۱۶:۰۰ – ورزشگاه پاس قوامین تهران 

تیم داوری: اشکان خورشیدی – تورج عیوض محمدی – محمد عطایی – شاهو اصلانی – ناظر: محمدجواد تقی پور

پیش بازی سایپا و ذوب آهن - هفته بست و سوم لیگ برتر ایران - اختصاصی طرفداری

جدال همیشه زیبا و جذاب امیر قلعه نویی و علی دایی، این بار در هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران و در قالب سرمربیان دو تیم ذوب آهن و سایپا شکل خواهد گرفت. ذوبی ها که از پیروزی هفته گذشته خود مقابل استقلال تهران روحیه ای مضاعف گرفته اند، در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز این بازی سخت خارج از خانه، به پیروزی های پیاپی خود در نیم فصل دوم لیگ برتر ادامه دهند. آن ها تا این جای کار بهترین تیم نیم فصل دوم لیگ هستند و با شایستگی در رده دوم رده بندی جای گرفته اند. سایپا اما با ۳۵ امتیاز در جای چهارم و در تعقیب ذوب آهنی ها است.


پدیده – پارس جنوبی جم

هفته بیست و سوم لیگ برتر – جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد

تیم داوری: موعود بنیادی‌فر – علی اکبر نوری – حسن انتظاری – علی بای – ناظر: علیرضا کهوری

پیش بازی پدیده و پارس جنوبی جم - هفته بیست و سوم لیگ برتر ایران - اختصاصی طرفداری

جمعه ۲۰ بهمن ماه، در مشهد شاهد نمایش دیدار دو تیمی هستیم که در نیم فصل اول لیگ برتر ایران در کنار پرسپولیس و پیکان، چهار “پ” بالای جدول لیگ برتر را تشکیل داده بودند. کسر ۶ امتیاز از تیم پدیده و افت تیم پارس جنوبی جم، حالا وضعیت آنها را در نیم فصل دوم تغییر داده است. پدیده در جست و جوی سه امتیاز این بازی خانگی، برای جستن از اندک خطر سقوط و استرس تیم های پایین جدول است و پارسی ها به دنبال کسب امتیاز برای ماندن در کورس تیم های بالای جدول رده بندی.


 

استقلال خوزستان – فولاد خوزستان

هفته بیست و سوم لیگ برتر – جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه غدیر اهواز

تیم داوری: روح الله شریفی – سعید قاسمی – فرزاد بهرامی – پیمان فرخی مهر – ناظر: محمدعلی فروغی

پیش بازی استقلال خوزستان و فولاد خوزستان - هفته بیست و سوم لیگ برتر - اختصاصی طرفداری

دربی اهواز میان دو تیم آبی و قرمز این شهر برگزار می شود. اگر در سالیان دور مردم اهواز چشم به انتظار دیدار جذاب استقلال اهواز و فولاد خوزستان، این مسابقه سنتی میان دو تیم محبوب این شهر بی هوا را داشتند، حالا استقلال خوزستان بارِ همان استقلال اهواز را به دوش می کشد تا به کمک فولاد خوزستان، دو قطبی آبی و قرمز را در میان نخل های خوزستان زنده نگه دارد. فولاد خوزستان، تیمی که برای نایب قهرمانی در لیگ برتر می جنگد و استقلال خوزستان که شانس رسیدن به فینال جام حذفی را دارد. همیشه مصاف این دو تیم مانند دربی آبی و قرمز پایتخت، بدون توجه به جایگاه هایشان در جدول رده بندی جذاب و نفس گیر بوده است.


پیکان تهران – مشکی پوشان مشهد

هفته بیست و سوم – جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶

ساعت ۱۵:۰۰ – ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران

تیم داوری: سیدرضا مهدوی – امیررضا آشورماهانی – احد سلطانی – کوپال ناظمی – ناظر: سعید بطحایی

پیش بازی پیکان تهران و مشکی پوشان - اختصاصی طرفداری - هفته بیست و سوم لیگ برتر

مشکی پوشان در این فصل سه بار تغییر مربی داده است، نام تیم را از سیاه جامگان به نام فعلی یعنی مشکی پوشان تغییر داده است. اما کماکان شانس اول سقوط به لیگ یک به شمار می رود. شاگردان رضا عنایتی با ۱۵ امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارند. مصاف این هفته آن ها با تیم خوب پیکان تهران، آن هم به میزبانی پیکانی ها، جدال سخت و نفس گیری برای جوانانِ عنایتی است تا بتوانند کامپیوتر مجید جلالی را با اخلال مواجه کرده و موفق به کسب امتیاز شوند. سیاه جامگان از طرفی با توجه به قدرت پیکانی ها به دستیابی ترکیب ثابت تیم های مقابل، باید از لو نرفتن ترکیب تیمش اطمینان حاصل کند! 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *