لیگ برتر انگلیس - ژوزه مورینیو -  مائوریتزیو پیگرینو

طرفداری- در چارچوب رقابت های هفته بیست و یکم لیگ برتر جزیره، تیم های منچستریونایتد و ساوتهمپتون به مصاف هم می روند.

تاریخ زمان مکان داور
۹ دی ماه ۱۳۹۶ ۲۱:۰۰ ورزشگاه اولدترافورد کریگ پاوسون

ورزشگاه اولدترافورد

وضعیت دو تیم

منچستریونایتد پس از کسب ۲ نتیجه تساوی نا امید کننده پا به این مسابقه می گذارد. جایی که باید میزبان ساوتهمپتون باشد. مورینیو و تیمش اکنون با ۴۳ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس قرارداشته و با تیم سوم جدول، یعنی چلسی تنها ۱ امیتاز اختلاف داشته و به شدت نیازمند کسب برد در این مسابقه حساس هستند. این در حالی است که اختلاف آن ها با صدر جدول نیز به ۱۵ امتیاز رسیده و کار برای آقای خاص و شاگردانش بیش از پیش مشکل شده است. البته اکنون زمانی برای تعلل نیست چراکه اگر منچستریونایتد در این هفته پیروز میدان نشود، امکان از دست رفتن جایگاه دومی این تیم نیز وجود دارد و قطعا آقای خاص در این دیدار برنامه ویژه ای برای زمین گیر کردن قدیس ها در اولدترافورد دارد.

در مقابل تیم ساوتهمپتون، با ۱۹ امتیاز در چایگاه چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفته و در دیدار قبلی اش نیز باخت سنگینی را برابر تاتنهام داشته است. تیم  مائوریتزیو پیگرینو در در ۷ دیدار قبلی اش تنها در یک مسابقه پیروز میدان شده و در شرایط خوبی به سر نمی برد. این موضوع در حالی است که آن ها در این فصل برابر تیم های بالای جدولی نیز عملکرد خوبی را نداشته اند. قطعا پیگرینو تیمش را در این دیدار سازماندهی شده تر از قبل به میدان خواهد فرستاد تا مانع برد منچستریونایتد شود و کار را برای شیاطین سرخ اولدترافورد مشکل تر از قبل سازد.

ترکیب احتمالی دو تیم

ساوتهمپتون - منچستریونایتد

مصدومان و محرومان

ساوتهمپتون - منچستریونایتد

نکاتی در خصوص بازی
  • منچستریونایتد در ۳ دیدار اخیرش برابر ساوتهمپتون در لیگ برتر کلین شیت کرده است. این در حالی است که پیش از آن، منچستریونایتد در ۹ دیدار قبلی با قدیس ها از آن ها گل دریافت کرده بود.
  • ساوتهمپتون در ۳ بازی اخیرش در اولدترافورد در ۲ بازی موفق به کسب برد شده است.
  • زلاتان ابراهیموویچ در برابر ساوتهمپتون در دو مسابقه موفق به زدن ۴ گل به این تیم شده است.
  • جسی لینگارد در این فصل از رقابت های پرمیرلیگ تا به اینجای کار ۶ گل و ۴ پاس گل داده است. این در حالی است که او پیش از این در ۵۱ بازی که برای منچستریونایتد به میدان رفته بود فقط ۵ گل و ۳ پاس گل را ثبت کرده بود.
پیش بینی WhoScored

منچستریونایتد ۲-۰ ساوتهمپتون

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *