جزئیات بازی
تاریخ زمان مکان
۴ تیر ۱۳۹۷ ۱۸:۳۰ استادیوم وولگوگراد آرنا

وضعیت دو تیم

دو تیم مصر و عربستان سعودی در گروه A جام جهانی ۲۰۱۸ با تیم های روسیه و اروگوئه هم گروه هستند. هر دو تیم با شکست در دو دیدار ابتدایی خود حذفشان از جام جهانی روسیه مسجل شده و فقط جهت اعاده حیثیت در این دیدار حاضر خواهند شد.

تیم ملی مصر که با امیدهای زیادی راهی روسیه شده بود، پس از شکست دقایق پایانی مقابل اروگوئه، در مقابل روسیه نیز با نتیجه ۳-۱ شکست خورد، تا امیدی برای این دیدار نداشته باشد. مصر برای اینکه در رتبه سوم قرار گیرد فقط به یک مساوی از این مسابقه نیاز دارد. یک مساوی می تواند این تیم را به دلیل تفاضل گل بهتر در جایگاه بهتری نسبت به عربستان قرار دهد.

در نقطه مقابل عربستان قرار دارد که عملکرد نه چندان مناسبی داشته است. عربستان پس از شکست ۵-۰ مقابل روسیه در دیدار افتتاحیه که همچنان یکی از دو شکست سنگین مسابقات است، در مقابل اروگوئه نیز با یک گل شکست خورد تا به همراه مصر از دور مسابقات کنار رود. این تیم در کنار پرو، مراکش و کاستاریکا تنها کشورهایی هستند که تاکنون موفق به زدن گلی در این مسابقات نشده اند.

دو تیم تاکنون یک دیدار رسمی با یکدیگر برگزار کرده اند و طی آن عربستان موفق شد با نتیجه ۵-۱ مصر را در جام کنفدراسیون ها در سال ۱۹۹۹ شکست دهد. مرزوق العتیبی (۴) و ابراهیم الشهرانی زننده گل های عربستان بودند و سمیر کمونه گل مصر را به ثمر رساند. دو تیم در سال ۲۰۰۵ نیز طی دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که مصر موفق شد با یک گل پیروز میدان شود.

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی دو تیم ملی مصر و عربستان
تیسیر الجاسم هافبک تیم ملی عربستان به دلیل مصدومیت تنها غایب این دیدار خواهد بود.

پیش بینی بازی از نگاه هواسکورد
لوگوی تیم ملی مصر ۱ – ۰ لوگوی تیم ملی عربستان

در نظرسنجی صورت پذیرفته نیز شانس برد مصر بیشتر بوده و نتیجه ۲-۰ بیشترین درصد را به خود اختصاص داده است.

برای پیش بینی بازی همراه با جایزه بازی به این لینک مراجعه کنید

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *