لیگ برتر فوتبال - استقلال

طرفداری- وکیل بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال می گوید مسئولان باشگاه استقلال می‌گویند طلب ۱۲۶ میلیون تومانی عباس محمدرضایی را نداریم که پرداخت کنیم.

آرش شکرریز وکیل عباس محمدرضایی بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت:

امروز مجددا برای دریافت طلب ۱۲۶ میلیون تومانی به باشگاه استقلال مراجعه کردم اما مسئولان این باشگاه اعلام کردند ما پولی نداریم که  آن را پرداخت کنیم. 

وی افزود:

این مبلغ مربوط به چند سال پیش است و جالب است که رقم زیادی هم نیست، اما مسئولان این باشگاه می‌گویند ما این رقم را نداریم که پرداخت کنیم. پس چگونه است که انها در حال جذب بازیکن خارجی هستند. 

وی در ادامه افزود:

من طی این مدت به سازمان لیگ مراجعه کردم و حتی آقای ساکت نامه ای را به باشگاه استقلال نوشت که سریعا در مورد مطالبات محمدرضایی اقدام کنند اما مسئولان باشگاه استقلال توجهی به این موضوع نکرده و مدعی هستند با لابی بین ‌المللی جلوی این قضایا را می‌گیرد. 

شکرریز تاکید کرد:

در ایمیلی که در خبر فوق منتشر شده است کاملا مشخص شده که رونوشت شکایت محمدرضایی این بار به کمیته انضباطی AFC ارسال شده و دیگر حتی به کمیته صدور مجوز پروانه حرفه‌ای هم در این باره اطلاع داده نشده است. اگر استقلال هم در  آسیا با خطر حذف مواجه شود از چشم این بازیکن نبیند و هواداران این تیم هم بدانند که مسئولان باشگاه گفتند با لابی بین‌المللی این موضوع را حل کرده و پولی ندارند که به محمدرضایی پرداخت کنند. 

گفتنی است، سیدرضا افتخاری چند روز پیش در یک برنامه رادیویی اعلام کرد طلب محمدرضایی رقم زیادی نیست و آن را پرداخت می‌کند اما ظاهرا مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند از این بازیکن تخفیف بگیرد که محمدرضایی با توجه به پرداخت مالیات و گذشت چند سال از حضورش در استقلال راضی به دادن تخفیف نیست. 

نامه عباس محمدرضایی

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *