آرسنال- سرمربی آرسنال

طرفداری- آرسن ونگر، سرمربی با سابقه آرسنال پیش از دیدار برابر وست هم در هفته هفدهم لیگ برتر، در کنفرانس خبری این دیدار حاضر شد و صحبت کرد. به نقل از میرور، ونگر درباره وضعیت مصدومان تیمش، جنجال دربی منچستر، وضعیت ژیرو و تمدید قرارداد با اوزیل صحبت کرد:

رویارویی با اوسترشوند در لیگ اروپا؟ آن ها در لیگ سوئد پنجم شدند و اکنون در تعطیلات هستند. چیز بیشتری درباره آن ها نمی توانم به شما بگویم. موستافی باز نخواهد گشت اما تمرینات سبک را آغاز کرده است و پزشکان گفته اند که او در حال حاضر در دسترس نخواهد بود. اگرچه موستافی شاید در بازی برابر نیوکاسل حاضر باشد. ما در بازی برابر ساوتهمپتون، رمزی را از دست دادیم و او در بازی فردا غایب خواهد بود. اگرچه مشکل رمزی، جدی نیست و همه به غیر از مصدومان بلند مدت تیم، به زودی آماده خواهند شد.

سرمربی فرانسوی در ادامه درباره رویارویی با وست هم صحبت کرد: 

بازی برابر وست هم، آزمون سختی خواهد بود زیرا آن ها برابر منچسترسیتی بدشانس بودند و پس از پیروزی برابر چلسی، اعتماد به نفس خواهند داشت. همچنین وست هم یک روز وقت استراحت بیشتری داشته است. وست هم، قبلا مربی خوبی به نام بیلیچ داشت که کارهایی عالی انجام داد. اما اکنون درباره تاثیر مویس، شگفت زده نشدم. او تجربه بسیار زیادی در لیگ برتر دارد.

ونگر درباره وضعیت ژیرو گفت:  

گل های زیادی که می خوریم؟ ما تیمی هجومی هستیم و نتایج بستگی به این دارد که چه اندازه گل می زنیم. اما در مجموع می خواهیم آمار دفاعی خود را بهتر کنیم. فوتبال تغییر کرده است و دیگر همانند ده سال پیش نیست. تیم هایی که از نظر فیزیکی بهتر باشند، کاملا دفاع می کنند. اولیویه ژیرو؟ او یک بازیکن ذخیره در تیم من نیست. اولیویه بازیکن بسیار خوبی است. من مهاجمان باکیفیت زیادی دارم اما نمی توانم به همه، همزمان بازی بدهم. من با تمام بازیکنانم صحبت می کنم. ژیرو بازیکن مهمی برای تیم است و یکی از هواداران بزرگ او هستم.

ونگر در خصوص جنجال های ایجاد شده در دربی منچستر افزود: 

جنجال در دربی منچستر؟ من نمی دانم دقیقا چه اتفاقی افتاد. دیدن این که تیم رقیب یک جشن تمام عیار می گیرد، سخت است و این موضوعی است که برای تیم بازنده می تواند کمی توهین آمیز باشد. این دلیلی است که من کشتی سومو در ژاپن را تحسین می کنم زیرا مردی که پیروز می شود، برای احترام به رقیبش، شادی خود را بروز نمی دهد. آیا این چیزی است که می توانیم از آن تقلید کنیم؟ فکر نمی کنم زیرا چنین چیزی جزوی از فرهنگ ما نیست.

سرمربی آرسنال در پایان درباره وضعیت تمدید قرارداد اوزیل صحبت کرد: 

مذاکرات برای تمدید قرارداد اوزیل؟ بله، درها برای تمدید قرارداد با اوزیل باز است. اما درباره تمدید قرارداد با سایرین، نمی توانم چیزی به شما بگویم. درباره سانچز؟ نمی خواهم در این باره صحبت کنم زیرا در این گونه معاملات بهتر است که همه چیز را مخفی نگه داشت و احتیاط کرد. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *