هفته آینده؛ آغاز روند تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در مجلس

شهاب نادری رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، به آخرین وضعیت بررسی تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در مجلس اشاره کرد و گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه، در کمیسیون اقتصادی مجلس مشخص شده‌اند که روند کار از هفته آینده آغاز می‌شود.

  • بیشتر بخوانید:

اعضای هیئت‌رئیسه تفحص از پالایشگاه کرمانشاه + اسامی

وی با تأکید بر اینکه روند تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه پس از تعیین تکلیف بودجه ۹۷ در پارلمان آغاز می‌شود، افزود: منتظریم احکام اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه از آقای لاریجانی رئیس مجلس صادر شود.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه اضافه کرد:  15 تن از نمایندگان مجلس درخواست تفحص از پالایشگاه کرمانشاه را دارند، می‌خواهند که نحوه واگذاری‌ها در ‌این پالایشگاه مشخص شود.

نادری در پایان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی بنده این است که طی ۶ ماه و در مهلت قانونی بتوانیم گزارشی از تخلفات احتمالی در نحوه واگذاری پالایشگاه کرمانشاه تهیه کنیم.

به گزارش تسنیم،  شهاب نادری، الیاس حضرتی، سیدکاظم دلخوش اباتری، عبدالرضا مصری، محمود شکری، حسن سلیمانی، عامر کعبی، سیدتقی کبیری، زهرا سعیدی‌مبارکه، عین‌الله شریف‌پور، فرهاد تجری، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا، احمد صفری، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، سیدقاسم جاسمی، اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه هستند که با رای اکثریت اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه‌ای انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *