هفته شانزدهم بوندسلیگا-بایرن مونیخ-کلن

طرفداری- در چارچوب هفته شانزدهم بوندس لیگای آلمان، دو تیم بایرن مونیخ و کلن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. شاگردان یوپ هاینکس در حالی به مصاف تیم قعرنشین بوندس لیگا می روند که با ۳۵ امتیاز در صدر جدول قرار دارند.

یوپ هاینکس پیش از این بازی در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در این نشست در مورد سنگربان بایرن در بازی فردا، حضور هامس رودریگز در تیم، مصدومان تیمش و دیدار با بشیکتاش در لیگ قهرمانان اروپا توضیحاتی را ارائه داده که در ادامه می خوانید.

هاینکس در مورد مصدومیت اولرایش و خرید دروازه بان جدید، گفت:

اولرایش امروز نتوانست تمرین کند، در نتیجه اشتارکه فردا در درون دروازه قرار خواهد گرفت. اولرایش فردا به تمرینات اضافه می شود و برای بازی روز شنبه آماده خواهد شد. هرگز در مورد به خدمت گرفتن دروازه بان جدید حرفی نزده ایم. به اولرایش کاملا ایمان دارم و او هم عملکرد خوبی داشته است. امیدوارم که پس از تعطیلات زمستانی، نویر نیز به میدان بازگردد، اما اولرایش نیز تاکنون عملکرد خوبی داشته است. به باشگاه توصیه کرده ام که قرارداد این دروازه بان را تمدید کند.

وی در مورد هامس رودریگز نیز عنوان کرد:

هامس از بودن در بایرن مونیخ خوشحال است. همیشه با لبخند به تمرینات می آید و در آینده به بازیکن بسیار مهمتری برای ما تبدیل خواهد شد. هامس در تیم ما در پستی بازی می کند که پیش از این در رئال مادرید آن را تجربه نکرده است. او بازیکن خیلی سرعتی نیست، پس من هم از او به عنوان وینگر استفاده نمی کنم. رودریگز در اینجا به عنوان هافبک بازی می کند و خودش نیز از این مساله بسیار راضی است. احتمالا بسیاری از افراد نمی دانند که این بازیکن از نظر بدنی شرایط بسیار خوبی دارد و می تواند حتی در دفاع نیز به تیم کمک کند.

یوپ در مورد خرید ساندرو واگنر، تصریح کرد:

تنها نکته باقی مانده در مورد این بازیکن، توافق بر سر مبلغ انتقال است. باید صبور باشیم و با هر مبلغی که به ما اعلام شد، موافقت نکنیم.

سرمربی بایرن مونیخ در مورد تقابل با بشیکتاش در لیگ قهرمانان اروپا گفت:

تیم بشیکتاش را به خوبی می شناسم. شنول گونش، مربی بسیار خوبی است و سابقه هدایت بازیکنانی همچون بابل و کورشما را نیز در کارنامه دارد. درست است که روی کاغذ، ممکن بود قرعه سخت تری داشته باشیم، اما نباید حریف خود را دست کم بگیریم.

 وی در مورد گلزن اول تیمش، لواندوفسکی، عنوان کرد:

روبرت لواندوفسکی گلزن درجه یکی است و آمار گلزنی قابل توجهی دارد. چنین بازیکنانی گلزنی تان را تضمین می کنند که برایمان بسیار مهم است. اگر روز خوبش باشد، در سطح جهانی بازی می کند.

 

 سرمربی بایرن مونیخ افزود:

هوملس کمی احساس ناراحتی می کند، اما فکر می کنم او برای بازی مقابل کلن آماده خواهد بود. کلن را دست کم نمی گیریم و با رویکردی خوب به استقبال این تیم خواهیم رفت.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *