نیوکاسل - لیگ برتر

طرفداری – تیم‌های نیوکاسل و منچسترسیتی از ساعت ۲۳:۱۵ به مصاف هم رفتند که در نهایت این تیم گواردیولا بود که موفق به کسب هجدهمین سه امتیاز پیاپی شد.

مشخصات بازی

روز و تاریخ | چهارشنبه، ۶ دی ۱۳۹۶ برابر با ۲۷ دسامبر ۲۰۱۷

تورنمنت | فصل ۲۰۱۷/۱۸ لیگ برتر-هفته بیستم

گلزنان و دقایق | استرلینگ (۳۰)

گزارش بازی

نیوکاسل بحران زده در مقابل تیم در اوج پپ گواردیولا قرار می‌گیرد. دو تیم با ترکیب زیر راهی میدان شدند:

ترکیب اصلی - نیوکاسل - منچسترسیتی

بازی با مالکیت توپ و میدان از سوی سیتی آغاز شد و در اولین فرصت، آگوئرو روی سانتر فرناندینیو توپ را به تیرک عمودی کوبید. بدشانسی‌های کمپانی پایانی نداشت و او خیلی زود به دلیل مصدومیت مجبور به تعویض شد و پپ در اقدامی جالب، گابریل ژسوس را به میدان فرستاد. جدی ترین فرصت سیتی روی سانتر دی بروین و ضربه سر آگوئرو ایجاد شد که البته الیوت عالی آن را دفع کرد. حملات پی در پی سیتی ادامه داشت تا اینکه سرانجام با کمی خوش شانسی به نتیجه هم رسید. استرلینگ موفق شد گل اول را بزند تا نیوکاسل از لاک دفاعی خارج شود. نیوکاسل کمی جلو کشید و نزدیک بود در همان ضد حمله اول گل بخورد که ضربه آگوئرو از روی خط برگشت داده شد. نهایتا نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید. 

فرناندینیو - وینسنت کمپانی - منچسترسیتی

نیمه دوم هم با مسیری مشابه پیش می‌رفت. نیوکاسل علی‌رغم عقب افتادن، چندان تمایلی به حمله کردن نشان نمی‌داد و توپ و میدان همچنان در سلطه سیتی بود. در جدی ترین موقعیت، دی بروین فرصتی تک به تک را با بی دقتی از دست داد. موقعیت بعدی هم روی شوت فوق العاده دی بروین به دست آمد که توپ پس از برخورد به تیرک، جلوی پای آگوئرو افتاد اما داور آفساید اعلام کرد. بازی که به دقیقه ۷۵ رسید، پپ تصمیم گرفت در تعویضی دفاعی، آگوئرو را بیرون کشید تا مانگالا به میدان برود. سیتی که در این دیدار مالکیت توپ عجیب و غریبی داشت، دقایق پایانی را کنترل کرد تا هم نتیجه را حفظ کرده باشد هم انرژي‌اش را برای بازی بعدی. البته شانس هم با منچسترسیتی یار بود که در آخرین دقایق، ضربه سر گایله با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. سیتی این بازی را با همان یک گل برد.

برای مشاهده جزئيات بازی به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل‌ها

نیوکاسل ۰-۱ منچسترسیتی | رحیم استرلینگ (۳۰) | حرکت را خود رحیم شروع کرد. یک و دوی بلند و زیبای او با دی بروین با ضربه عجیب پای چپ استرلینگ همراه شد تا توپ پس از برخورد به تیرک عمودی، وارد دروازه شود. 

خلاصه بازی

به زودی…

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *