سرمربی رئال مادرید - هافبک اسپانیایی رئال مادرید - رئال مادرید

طرفداری ایسکو آلارکون، هافبک اسپانیایی و ملی پوش رئال مادرید می‌تواند امروز به تعداد بازی‌های زین الدین زیدان در این تیم برسد.

به گزارش مارکا، ایسکو در تابستان ۲۰۱۳ از مالاگا خریداری شد و به جز زمان بنیتز و تا حدودی فصل اول زیدان، همیشه جایگاه خوبی در تیم داشته است. او البته بهترین دورانش را در زمان حضور آنچلوتی و اواخر فصل گذشته تجربه کرد. ایسکو که حالا ۲۵ ساله است، برای اولین بار توسط آنچلوتی با زیدان مقایسه شد. کارلتو درباره ایسکو گفت:

پس از دیدن چند بازی از ایسکو، مقایسه او با زیدان بد نیست. ایسکو به لحاظ مهارت و کیفیت خیلی به زیدان نزدیک است اما برای رسیدن به جایگاه زیزو باید بهتر از این باشد. تمام کارهایی که ایسکو می‌خواهد اینجا انجام بدهد را زیدان قبلا انجام داده پس هنوز راه درازی در پیش اوست. اما شاید در آینده ایسکو به زیدان خیلی نزدیک شود.

حتی خود زیدان هم در اولین مصاحبه‌اش پس از بر عهده گرفتن هدایت رئال مادرید، ایسکو را شبیه به خودش دانست. در چنین قابی، این شما و این هم مقایسه آماری این دو در رئال مادرید. با این توضیح که ایسکو در مجموع تا قبل از بازی امروز با آلاوز، یک بازی کمتر از زیزو داشته است.

ایسکو - زین الدین زیدان - رئال مادرید - در یک نگاه

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *