لیگ برتر-گسترش فولاد-مدیرعامل گسترش فولاد

طرفداری-هوشنگ نصیرزاده، سرپرست گسترش فولاد در مورد اینکه روز گذشته نریمان‌جهان بازیکن گسترش فولاد با لباس تراکتورسازی پستی را در صفحه مجازی خود منتشر کرده است که قرار است از گسترش فولاد جدا شود و به تراکتورسازی منتقل شود، گفت:

هیچ صحبتی با سامان نریمان‌جهان نشده است، فضای مجازی واقعاً مجازی است. در حال حاضر نریمان‌جهان با ما قرارداد دارد و با تمام قدرت برای گسترش فولاد بازی خواهد کرد. 

به گزارش فارس، وی در ادامه تأکید کرد:

در واقع هیچ باشگاهی هیچ‌یک از بازیکنان ما را به صورت رسمی نخواسته است، حتی کوروش ملکی که گفته شده است قرار است باشگاه را ترک کند به صورت رسمی و کتبی و نامه‌ای از باشگاهی برای جذب او دریافت نکرده‌ایم. در واقع باید بگویم صحبت‌هایی که در فضای مجازی منتشر می‌شود برای ما سندیت ندارد، فقط برای سرگرمی است. 

مدیرعامل گسترش فولاد تبریز در ادامه در خصوص اینکه قرار است ملکی از باشگاه خارج شود و سالاری که گفته می‌شود خواهرزاده فیروز کریمی است به گسترش فولاد انتقال یابد، گفت:

من در خصوص این موضوع اطلاعی ندارم و نسبت فامیلی  افراد را نمی دانم ما براساس قابلیت‌های فنی بازیکنان را جذب می‌کنیم. در حال حاضر ملکی با ما قرارداد ۲ ساله دارد و قصد ندارد از تیم جدا شود.

نصیرزاده درباره لیست خروجی تیم هم گفت:

لیست را امروز تحویل گرفتم در واقع تعداد بازیکن‌هایی که از تیم قرار است خارج شوند جزء بازیکنان زیر ۲۱ و ۲۳ سال هستند، خیلی افراد به نامی نیستند که بخواهیم لیست را منتشر کنیم فقط میلاد فخرالدینی است که از تیم ما جدا شده است در حال حاضر با هیچ بازیکنی مذاکره نکردیم و به دنبال این هستیم تا فیروز کریمی بازیکنان مد نظرش را به ما بگوید تا در خصوص بازیکنان ورودی مذاکره کنیم.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا چک باشگاه استقلال برای شجاعیان پاس شده است یا خیر، گفت:

قرار است در این هفته با توجه به جلسه‌ای که با مدیرعامل باشگاه و اسپانسر تیم استقلال داشتم این مشکل حل شود، اما یک گلایه دارم باشگاه استقلال برخلاف آداب اداری مکاتبات را جواب می‌دهد در صورتیکه ۴ نامه برای استقلال فرستادیم و باید بعد از ارسال نامه برای تایید به باشگاه تلفن بزند اما این رفتار باشگاه  استقلال اصول آداب اداری نیست.ما با آنها ارتباط خوبی داریم، صحبت‌هایی که بین من و مدیرعامل باشگاه و همچنین اسپانسر رد و بدل شده است امیدوارکننده بوده و ان‌شاالله طی این هفته یا هفته آینده این مشکل حل شود.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *