مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن - پاری سن ژرمن - لوشامپیونه

طرفداری – ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا که از هواداران رئال مادرید است، می‌گوید دوست ندارد نیمار را در پیراهن کهکشانی‌ها ببیند.

فوق ستاره برزیلی در تابستان با ۲۲۲ میلیون یورو از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست اما حواشی زیادی پیرامون او به چشم می‌خورد و بسیاری از رسانه‌ها می‌گویند او به زودی راهی رئال مادرید خواهد شد. مارسلو نیز روز گذشته مدعی شد هم وطنش روزی پیراهن کهکشانی‌ها را خواهد پوشید. نیمار و یاران فرداشب باید رو در روی رئال مادرید قرار بگیرند.

به گزارش مارکا، با این حال، ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا که از هواداران و اعضای رئال مادرید است، می‌گوید:

دوست ندارم نیمار را در پیراهن رئال مادرید ببینم. ام باپه؟ نمی‌دانم که آیا مادرید باید او را به خدمت می‌گرفت یا نه اما بیل، بنزما و کریستیانو تا همین چند وقت پیش همگی فوق ستاره بودند و حالا همه آنها را زیر سوال می‌برند. بازی با پاری سن ژرمن؟ درباره لیگ قهرمانان اروپا صحبت می‌کنیم. جامی که ما سه بار در چهار سال اخیر آن را فتح کرده‌ایم. به عبارتی این جام، جام رئال مادرید است و به نظرم می‌توانیم به صعود تیم امیدوار باشیم. من از سال ۱۹۸۶ عضو رئال مادرید هستم و در این مدت، شادی‌ها و لذت‌های فراوانی با این تیم تجربه کرده‌ام. خاطراتی مثل قهرمانی اروپا در سال ۱۹۹۸٫ خاطرات تلخی هم بوده مثل بازی با لیورپول در سال ۱۹۸۱٫ 

هنوز موفق نشده‌ام واندا مترو پولیتانو را از نزدیک ببینم. امیدوارم بتوانم در بازی اسپانیا و آرژانتین این افتخار نصیبم شود. وضعیت بارسلونا؟ آنها اکنون ۷ امتیاز نسبت به اتلتیکو مادرید برتری دارند. گرچه بارسا را مثل سالیان قبل نمی‌بینم اما فکر نمی‌کنم انها صدر را از دست بدهند. بارسا هنوز مسی را دارد. والورده؟ او در کنترل اوضاع خیلی خوب عمل می‌کند. در هر تیمی که بوده از جار و جنجال دوری کرده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *