ایتالیا - سری آ - یوونتوس - رم

طرفداری- رم امشب در تورین بازهم با شکست از استادیوم یوونتوس خارج شد. شاگردان الگری ۱-۰، رمی ها شکست دادند تا فعلا فاصله خودشان و ناپولی را از سایر رقبا، بیشتر کنند. پس از این شکست، ناینگولان اعلام کرد صحبت کردن در مورد اسکودتو اشتباه است چون باعث می شود تمرکز تیمش در بازی های مهم بر هم بخورد.

نینجا در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم، گفت:

آن ها یوونتوس هستند؛ تیمی قوی محسوب می شوند. می خواستیم از جلو این تیم را پرس کنیم ولی باید با تمرکز بیشتری کارمان را انجام می دادیم. وقتی به اینجا می آیید و از فرصت های خود استفاده نمی کنید؛ کسب امتیاز دشوار می شود.

در رختکن، پاتریک شیک از ناراحتی، سرش پایین بود. او به سختی برای تیم تلاش کرد؛ وی حس می کند باید آن موقعیت را تبدیل به گل می کرد. درکش می کنم؛ لحظات سختی را سپری می کند اما در آینده با گل هایش باعث خوشحالی ما خواهد شد و به تیم کمک خواهد کرد. قطعا در گذشته او به راحتی این قبیل موقعیت ها را به گل تبدیل می کرد اما حالا شرایطی به وجود آمده است که از نظر من عادی به نظر می رسد؛ او بسیار مستعد است.

ظاهرا پس از بازی در تونل منتهی به رختکن، درگیری به وجود آمده است. مانولاس، ناینگولان و مربی یوونتوس در متن این درگیری بودند. نینجا در این مورد گفت:

می خواستم با لاندوچی (کمک مربی یوونتوس) دست بدهم، چون در کالیاری با او کار کردم و برای افرادی که به من در طول دوران بازی ام کمک کردند ارزش قائلم. او به من فحش داد. درک می کنم که وقتی سوت پایان زده می شود تنش باشد، اما من فقط سعی کردم به او احترام بگذارم. این حس متقابل نبود.

صحبت کردن در مورد اسکودتو، اشتباهی است که در گذشته هم مرتکب آن شده ایم. باید بازی به بازی جلو برویم و در لحظه کار کنیم. هنوز یک بازی بیشتر از بقیه در دستانمان است؛ باختن به یوونتوس، یک تراژدی نیست. بازی برگشتی هم در کار است؛ می توانیم در بازی برگشت این شکست را جبران کنیم.

در حال سپری کردن فصل خوبی هستیم و می خواهیم تا جایی که ممکن است در بالاترین رتبه به کارمان خاتمه بدهیم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *