هافبک برزیلی بارسلونا - وینگر اسپانیایی بارسلونا

طرفداری – بارسلونا قصد دارد نیمی از پول خرید کوتینیو را از فروش بازیکنانش به دست بیاورد.

آبی اناری‌ها که در نقل و انتقالات زمستانی چیزی حدود ۱۷۲ میلیون یورو هزینه کردند، حالا روی پروسه فروش و خروجی‌هایشان کار می‌کنند. اعضای این لیست هم مشخص هستند. آردا توران، الیکس ویدال، جرارد دلوفئو، رافینیا آلکانتارا و خاویر ماسکرانو. انتقال رئيس کوچک با رقم ۱۰ میلیون یورو نهایی شده و چه بسا امروز و فردا رسمی شود. اما وضعیت چهار گزینه دیگر همچنان در دست بررسی است.

به گزارش mundodeportivo، بارسلونا اما ارقامی را برای فروش این بازیکنان مد نظر دارد. اول از همه بارسا برای رافینیا ۴۰ میلیون یورو می‌خواهد. بارسا معتقد است بازیکنی با کیفیت رافینیا و تجربه وی از حضور در بالاترین سطح رقابت‌ها و ملی پوش بودن در کنار سن پایینش، باعث می‌شود تا در چنین بازاری حداقل ۴۰ میلیون یورو ارزش داشته باشد. ضمن اینکه اگر پیشنهاد خوبی از راه نرسد، بارسا هیچ مشکلی با حفظ او نخواهد داشت. بارسا به همین دلیل هم پیشنهاد اینتر را رد کرده و خواهان پول بیشتری است.

دلوفئو از ایتالیا پیشنهاد دارد و ناپولی حاضر است برای او ۲۰ میلیون یورو هزینه کند. گرچه پارتنوبی هنوز تصمیم نهایی اش را نگرفته اما این پیشنهاد با موافقت بارسلونا رو به رو خواهد شد. فراموش نکنید که بند آزادسازی دلوفئو هم ۲۰ میلیون است. نفر بعدی الیکس ویدال است که بارسا خواهان رقمی بین ۱۰ تا ۱۲ میلیون یوروست و سویا مشتری جدی این بازیکن به شمار می‌رود.

آردا توران هم که به نظر انتقالش به باشاک شهیر نهایی شده، به صورت قرضی و با بند خرید می‌رود و برای بارسا مهم این است که از شر دستمزد او خلاص شود و رقم زیادی بابت فروشش تقاضا نخواهد کرد. این انتقال هم می‌تواند با رقمی بین ۸ تا ۱۰ میلیون یورو – در زمان خرید دائم – نهایی شود. 

حالا باید دید بارسا به خواسته‌اش می‌رسد یا نه. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *