لیگ قهرمانان آسیا - تراکتورسازی

طرفداری- مهدی کیانی، هافبک تراکتورسازی درباره شکست تیمش مقابل الاهلی عربستان در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت که در این بازی هدف جز برد نداشتند داور در صحنه اعلام خطای او دچار اشتباه شد.

مهدی کیانی درباره بازی با الاهلی که در نهایت منجر به شکست تراکتورسازان شد، گفت:

ما واقعاً هدفی جز برد نداشتیم، اما متأسفانه شکست خوردیم. اصلاً مستحق باخت نبودیم و دیدید که چقدر موقعیت گل ایجاد کردیم. در ۲۰ دقیقه پایانی هم که بازی یکطرفه بود، اما متأسفانه به حق‌مان نرسیدیم.

به نقل از تسنیم، هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد ضربه ایستگاهی الاهلی که با خطای او به دست آمد، تصریح کرد:

من اصلاً خطا نکردم و نمی‌دانم چرا داور سوت زد. اگر فیلم بازی را ببینید مشخص است که توپ را زدم، ولی متأسفانه داور اشتباه کرد. آنها با همین موقعیت به گل رسیدند و در نهایت سه امتیاز را گرفتند، این در حالی است که الاهلی مستحق برد نبود.

وی با اشاره به انجام بازی‌های تیم‌های ایرانی و عربستانی در عمان اظهار داشت:

تیم‌های ایرانی از بازی در عمان ضرر می‌کنند و من امیدوارم این جریان یک روز تمام شود. ما تیم پرطرفداری هستیم و این حق‌مان است که در تبریز بازی کنیم. تیم‌های عربستانی از بازی در عمان سود می‌کنند و همه می‌دانند که این شرایط به ضرر تیم‌های ایرانی است.

کیانی در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتورسازی می‌تواند از گروهش صعود کند، تأکید کرد:

شک نکنید که شانس بالایی برای صعود داریم و ۱۵ امتیاز دیگر باقی مانده است. ما این باخت را فراموش کردیم و حالا باید به قطر برویم تا نتیجه بازی اول را جبران کنیم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *