بوردو-لوشامپیونه فرانسه-نقل و انتقالات اینتر

طرفداری – پس از آنکه اینتر به جذب راجا ناینگولان بسیار نزدیک شده، حالا می خواهد پست وینگر خود را نیز تقویت کند و اصلی ترین گزینه آنها مالکوم، وینگر بوردو است.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، مذاکرات بین اینتر و بوردو آغاز شده و پیشنهاد اولیه نراتزوری، انتقال قرضی با بند خرید دائمی با رقمی بسیار بالاست. درخواست بوردو ۷ تا ۸ میلیون یورو برای انتقال قرضی، همراه با بند خرید ۳۰ تا ۳۲ میلیون یورویی است. هنوز باید دید اینتر می تواند این درخواست را اجابت کند یا خیر. پیش از این، اینتر با مالکوم به توافق شخصی دست یافته بود. 

اینتر همچنین در پی تمدید قرارداد ماتیاس وسینو تا سال ۲۰۲۲ است. نراتزوری در بازار برای جذب یک مدافع کناری نیز فعال است. آنها روز گذشته با الساندرو لوچی، مدیر برنامه داویده زاپاکوستا، مدافع کناری چلسی دیدار کردند و از او شرایط خرید این بازیکن را جویا شدند. در نهایت، به زودی اینتر پیشنهادش را برای خرید نیکو گونزالز به آرژانتینیوس جونیورز ارسال می کند. با توجه به اینکه این مهاجم متولد ۱۹۹۸، پاسپورت اروپایی ندارد و ممکن است در انتقالات بازیکنان بعدی مشکل ساز شود، نراتزوری قصد دارد برای خرید او با باشگاه های ساسولو یا کالیاری همکاری کند اما در نهایت، این بازیکن در آینده برای اینتر بازی خواهد کرد.

اینتر نیوز معتقد است مدیر برنامه این مهاجم جوان در روز دوشنبه به میلان سفر کرده تا برای این انتقال همکاری کند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *