مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن - پاری سن ژرمن - لوشامپیونه

طرفداری – لوئيس فرناندز، مدیر آکادمی پاری سن ژرمن اطمینان داد نیمار از این باشگاه جدا نخواهد شد.

فوق ستاره برزیلی که در تابستان گذشته با رقم زدن گران ترین انتقال تاریخ، از بارسلونا راهی پاری سن ژرمن شد، علی‌رغم عملکرد فردی کم نظیری که داشته، همواره با حاشیه ها و شایعات فراوانی درباره آینده‌اش دست و پنجه نرم کرده است. بسیاری از رسانه‌ها از اختلاف او با کاوانی به عنوان ناراحتی و حتی پشیمانی نیمار از پیوستن به پاری سن ژرمن تعبیر کردند و مدعی شدند فوق ستاره برزیلی در همین تابستان راهی تیم دیگری که احتمالا رئال مادرید باشد، خواهد شد.

به گزارش مارکا، اما لوییس فرناندز، مدیر آکادمی پاری سن ژرمن چنین اعتقادی ندارد و می‌گوید:

نیمار به رئال مادرید نخواهد رفت و من دستم را در آتش می‌گذارم – اطمینان می‌دهم -. اگر پاری سن ژرمن نیمار یا ام باپه را به خدمت گرفته، برای این است که آنها تا سال‌ها همینجا بمانند نه اینکه پس از یک سال جدا شوند. نیمار، فوق ستاره پاری سن ژرمن است. بازیکنی که تفاوت‌های زیادی را رقم می‌زند. وقتی بازی‌اش را تماشا می‌کنید، اصلا این شایعاتی که می‌گویند می‌خواهد برود را در بازی‌اش نمی‌بینید. نیمار اینجا خوشحال است و می‌خواهد در آن تاریخ سازی کند.

بازی با رئال مادرید؟ پاری سن ژرمن و رئال هر دو تمام انگیزه و توانشان را برای این دو بازی به کار خواهند گرفت. گرچه آنها امسال وضعیت بدتری نسبت به فصل پیش دارند اما من به ضعیف بودن رئال اعتقادی ندارم و فکر می‌کنم لیگ قهرمانان اروپا برای آنها یک انگیزه جدی و بزرگ است. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *