لیگ برتر-سایپا-دروازه بان سایپا

طرفداری- محمدرضا اخباری، دروازه بان جوان سایپا عملکرد خوبی در لیگ هفدهم نداشت و بازی های زیادی را روی نیمکت بود و حالا شرایطش برای لیگ هجدهم همچنان مبهم است.

محمدرضا اخباری که فصل گذشته از تراکتورسازی به سایپا برگشت، فصل خوبی را در این تیم پشت سر نگذاشت. او در چند مقطع مصدوم شد و جایگاهش را در ترکیب ثابت از دست داد و جایی در لیست کی روش برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نداشت. اخباری در لیگ هفدهم در ابتدای فصل دروازه بان اول تیم بود، اما به دلیل عملکرد ضعیفش حامد فلاح زاده جای او را در ترکیب اصلی گرفت.

همچنین مدیربرنامه های اخباری در مصاحبه ای عنوان کرد که وضعیت او در حالی که یکسال دیگر با سایپا قرارداد دارد، مبهم است. مدیربرنامه های وی عنوان کرد که در راستای موفقیت باشگاه، اخباری در طول فصل هیچ اعتراضی به شرایطش نداشته است. حرف های مدیربرنامه های اخباری که عنوان کرد وضعیت این دروازه بان مبهم است را می خوانید:

واقعا وضعیت او مبهم است و تنها چیزی که وجود دارد این است که او با سایپا یکسال دیگر قرارداد دارد اما آینده او مشخص نیست. از گوشه و کنار می شنویم که سایپا قصد خرید گلر دیگری را دارد و از طرفی اخباری  با سایپا قرارداد دارد. در این مدت باشگاه زیادی تماس گرفتند و خواهان جذب او بودند اما به دلیل شرایط قراردادی محمدرضا اخباری با سایپا منصرف شدند.

 ظاهرا اخباری دیگر از این شرایط راضی نیست و قصد دارد از سایپا جدا شود و به تیم دیگری بپیوندد. اخباری منتشر شده که اخباری جزو گزینه های تیم فولاد خوزستان است تا از دروازه این تیم در لیگ هجدهم محافظت کند. فولاد خوزستان می تواند گزینه جذابی برای اخباری باشد تا دوباره بتواند خود را به سطح اول فوتبال ایران و تیم ملی برساند.

با مصاحبه ای که رضا درویش، مدیرعامل سایپا امروز انجام داد، ظاهرا دیگر جدایی اخباری از سایپا قطعی است. اخباری به علی دایی گفت که قصد جدایی از تیم را دارد و سرمربی سایپا هم عنوان کرد که اگر اخباری فکر می کند در تیم دیگری می تواند پیشرفت کند، مانع جدایی و پیشرفت او نمی شود. درویش اعلام کرد هر تیمی اخباری را می خواهد باید پیشنهاد رسمی بدهد تا در این مورد تصمیم بگیرد.

چیزی مشخص است اخباری و سایپا به پایان راه رسیده اند و این دروازه بان جوان دیگر در برنامه های علی دایی جایی ندارد و در لیگ هجدهم باید شاهد حضور او در تیم دیگری باشیم.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *