مدیرعامل سپاهان - سپاهان

طرفداری- محسن طاهری درباره تساوی یک بر یک سپاهان مقابل سایپا در تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت:

بازیکنان ما در این دیدار خیلی خوب بازی کردند و مثل اکثر بازی‌های گذشته موقعیت‌های زیاد گلزنی را از دست دادند که اگر برخی از این فرصت‌ها تبدیل به گل می‌شد نتیجه بازی چیز دیگری رقم می‌خورد. در مقابل تیم‌‌های حریف از معدود فرصت‌های خود برای رسیدن به گل استفاده می‌کنند که این موضوع استرس بازیکنان ما را بیشتر می‌کند. در مجموع بازیکنان ما در این بازی خیلی زحمت کشیدند و مستحق برد بودیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی درباره اینکه با توجه به آغاز نیم فصل دوم لیگ و کسب تساوی در نخستین بازی آیا نگران افزایش فاصله با تیم‌های مدعی کسب سهمیه آسیایی نیستید، تاکید کرد:

با بازی‌هایی که از تیم می‌بینیم و بویژه بازی اخیر نگران این موضوع نیستیم چون می‌دانیم این بازی‌ها و عملکرد تیم به‌زودی منجر به کسب نتیجه هم خواهد شد. ضمن اینکه با اضافه شدن ۲ بازیکن جدید بویژه دروازه‌بان جدید تیم شرایط ما بهتر هم خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد تکلیف ۲ بازیکن جدیدی که قرار است به این تیم اضافه شوند هم تاکید کرد:

با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال سوریه پنجشنبه و جمعه تعطیل بود، صدور ITC دروازه‌ بان سوریه‌ ای ما به این یکی دو روز پیش‌ رو موکول شده است. هافبک آلبانیایی ما هم برای فرم TPO او خود به کشورش سفر کرده و به‌زودی باز خواهد گشت و به تمرینات تیم اضافه می‌شود. بر اساس اعلام نیاز سرمربی تیم فعلا با جذب این ۲ بازیکن، نفرات جدید دیگری جذب نخواهیم کرد.

طاهری در مورد اینکه ایا فکر می‌کنید دروازه ‌بان سوریه‌ای بتواند نیازهای تیم شما را درون دروازه برطرف کند، تصریح کرد:

بله او قابلیت و توانایی این موضوع را دارد.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *