لیگ برتر ایران - جام خلیج فارس - نفت طلاییه

طرفداری- باشگاه نفت طلاییه در شرایط بحرانی به سر می برد و حتی هنوز مسئله مالکیت این تیم حل نشده است. شنیده می شود در پی اعتراضات فراوانی که از حمیدرضا جهانیان صورت گرفته از این فرد سلب مالکیت خواهد شد.

پس از مشکلات متعدد و عدیده باشگاه نفت و در پی اعتراضات فراوانی که به مالک این باشگاه انجام شده بود درنهایت امروز تصمیم گرفته شد تا باشگاه نفت از حمیدرضا جهانیان گرفته شده و اداره این باشگاه به شرکت «تهران کار رسا» که در زمینه تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند داده شود.

به نقل از فارس، پیش از این و در زمان واگذاری باشگاه نفت که تابستان امسال رخ داد قیمت مزایده این باشگاه ۵ میلیارد عنوان شد اما بالاترین قیمت رسیده حدود ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود اما در حال حاضر شرایط آنقدر برای  این باشگاه بغرنج شده که مالک احتمالی بعد نفت قصد دارد این باشگاه را با مبلغ یک میلیارد تومان در اختیار بگیرد.

از طرفی با فشارهای جانبی از سوی برخی افراد که پیش از این سابقه کار در باشگاه نفت را داشتند تلاش‌هایی صورت گرفته است تا نفت به این شرکت واگذار شود که از این جمله می‌توان از افرادی نظیر احمد ابراهیمی و برخی دیگر که سابقه کار در نفت را دارد نام برد.

از طرف دیگر مالکیت فعلی باشگاه نفت مخالفان عدیده‌ای دارد از جمله رضا گل‌محمدی مدیرکل ورزش جوانان استان تهران و برخی دیگر از نفراتی که در این مدت نظر خود را درباره این باشگاه اعلام کردند.

از طرف دیگر امروز فردوسی که مدیریت شرکت تهران کار رسا را در اختیار دارد امروز در وزارت نفت حاضر شد و باید دید او برای تغییر مالکیت امروز در باشگاه نفت حاضر شده یا قصد دارد نبض پروژه‌های نفتی این وزارتخانه را برعهده بگیرد. هر چه که هست پس گرفتن باشگاه نفت از جهانیان قطعی شده و به نظر می‌رسد شرکت تهران کار رسا بزودی فعالیت خود را در این باشگاه آغاز کند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *