مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن - لیگ قهرمانان اروپا

طرفداری – نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن مایل است هر طور که شده راهی رئال مادرید شود. 

علی رغم اینکه سران پاری سن ژرمن همواره تاکید می‌کنند که نیمار فصل آینده هم در این تیم توپ خواهد زد، خود بازیکن تمایلات دیگری دارد. نیمار در رونمایی از پیراهن فصل بعد پی اس جی شرکت کرد و مدعی شد از بازی در این پیراهن مفتخر است اما هنوز رویای رئال مادرید را در سر دارد. 

به گزارش مارکا، نیمار همچنان در پیوستن به رئال مادرید در همین تابستان مصمم است. نزدیکان و به خصوص پدر او هنوز هم با مسئولان و مدیران رئال مادرید در تماس هستند. پدر او اخیرا با مدیر نقل و انتقالات باشگاه، کالافات تماس گرفته است. همه تماس‌ها محتوای مشابهی دارند. پدر نیمار هر بار از علاقه و اصرار پسرش به انجام یک انتقال پیچیده و دشوار می‌گوید. نیمار روی خواسته‌اش اصرار می‌کند تا بالاخره راه خروجی از قصر پادشاه قطر پیدا کند.

از طرف دیگر، پینی زهوی، ایجنت اهل رژیم صهیونیستی که مورد اعتماد نیمار و پدرش است، ۱۰ روز پیش در مادرید بود. با دو وظیفه. اولی منتفی شدن علاقه رئال مادرید به جذب لواندوفسکی و دومی پایه ریزی مقدمات انتقال نیمار به رئال مادرید. نیمار به زهوی در عملی کردن انتقالات غیرممکن باور دارد. در پاریس معتقدند بازگشت نیمار به برزیل نشانه دیگری از اختلاف میان طرفین و علاقه نیمار به جدایی بوده است.

باید دید این ادعای مارکا تا چه اندازه به واقعیت نزدیک است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *