سرمربی تاتنهام - لیگ برتر

طرفداری – در این لحظه احتمال بسیار پایینی وجود دارد که مائوریسیو پوچتینو به عنوان جانشین زین الدین زیدان راهی رئال مادرید شود.

به گزارش مارکا، پوچتینو گزینه نخست پرز برای هدایت رئال بود و احتمالا هنوز هم هست اما همتای او در تاتنهام فردی غیر قابل انعطاف محسوب می‌شود. دنیل لوی هیچ سناریویی را برای تاتنهام در نظر نگرفته که پوچتینو هدایت آن را بر عهده نداشته باشد. لوی روی پوچتینو برای حفظ ستارگانش و همچنین انتقال موفقیت آمیز تیم از وایت هارت لین به ورزشگاه جدید حساب می‌کند. نبودن پوچتینو در تاتنهام چیزی است که لوی اصلا فکرش را هم نمی‌کند و این خودش بزرگ ترین مانع برای رئال مادرید است.

لوی مخالف جدایی پوچتینو است. ابتکار عمل هم در دست لوی است چون هیچ بندی در قرارداد جدید پوچتینو وجود ندارد که به او اجازه دهد بدون رضایت باشگاه، راهی رئال مادرید شود. البته پرز به خوبی از خلقیات لوی خبر دارد. او در پرونده خرید مودریچ و گرت بیل به خوبی این را تجربه کرد که به توافق رسیدن با لوی چقدر مشکل و طاقت فرساست. گرچه نباید فراموش کرد که هر دو بار در نهایت این رئال مادرید بود که به خواسته‌اش رسید.

پوچتینو هیچ وقت علاقه‌اش به هدایت رئال مادرید را پنهان نکرده اما فرصت رسیدن به این رویا بسیار زودتر از چیزی که فکر می‌کرد بر سر راهش سبز شده است. او البته دوست ندارد میان او و تاتنهام هیچ گونه دلخوری به وجود آید و به همین دلیل هم اصراری روی جدایی نمی‌کند. اما در حال حاضر انتقال سرمربی آرژانتینی به برنابئو را باید به سان یک ماموریت غیرممکن بدانیم و دلیل آن هم کاملا مشخص است: دنیل لوی.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *