مدافع فرانسوی سویا - مهاجم آرژانتینی بارسلونا - فینال کوپا دل ری

طرفداری – بند آزادسازی کلمنت لنگلت، مدافع میانی فرانسوی سویا فقط تا ۳۰ ژوئن، ۳۰ میلیون یوروست و پس از آن افزایش ۱۵ میلیونی خواهد داشت.

به گزارش مارکا، بارسلونا لنگلت را مد نظر دارد و این بر کسی پوشیده نیست. مدافع فرانسوی و چپ پای ۲۲ ساله‌ای که در ژانویه ۲۰۱۷ تنها با ۵٫۵ میلیون یورو از نانسی به سویا پیوست. از آن زمان، لنگلت همواره در مسیر پیشرفت بوده و حالا بیش از پیش به انتقال به تیمی بزرگتر نزدیک است. لنگلت به جز مهارت بالا در بازیسازی و دفع کردن توپ، به خاطر قد بلندی که دارد – ۱٫۸۶ متر – روی ارسال‌ها نیز به خوبی کار می‌کند.

رابرت فرناندز و اوربانو اورتگا شب گذشته بازی این مدافع در مقابل رئال مادرید را از نزدیک تماشا کردند. لنگلت اولویت بارسا در صورت تمدید نشدن قرارداد اومتیتی است اما در این بین یک مشکل وجود دارد. بند آزادسازی ۳۰ میلیون یورویی لنگلت تنها تا ۳۰ ژوئن اعتبار دارد و از روز ۱ جولای به ۴۵ میلیون یورو می‌رسد. بنابراین بارسا اگر قصد دارد ضرری ۱۵ میلیونی متحمل نشود، باید هر چه زودتر تکلیف اومتیتی را مشخص کند.

البته خرید لنگلت شاید به آینده یری مینا و فرمائلن هم وابسته باشد. اگر هر کدام از این دو مدافع در تابستان بارسا را ترک کنند، احتمال انتقال لنگلت به نیوکمپ هست. لنگلت این فصل ۵۲ بار برای سویا به میدان رفته و ضمن زدن ۴ گل، ۱ پاس گل هم داده است. ترانسفر مارکت قیمت او را ۲۰ میلیون یورو تخمین زده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *