ایتالیا - سری آ - یوونتوس

طرفداری- ماروتا امشب با خبرنگاران گفتگوی مفصلی داشته است که بخشی از آنرا در طرفداری خواندید. وی در ادامه مصاحبه اش در مورد اتفاقات تابستان ۲۰۱۴ که منجر به خروج کونته و آمدن الگری شد؛ با اسکای اسپورت ایتالیا، صحبت کرد. وی گفت:

شرایط دشواری بود چون در روز دوم تمرینات پیش فصل بودیم و با کونته به صورت صلح آمیز و با رضایت طرفین، قطع همکاری کردیم. خیلی سریع برای حل این مشکل به دنبال راه حل بودیم و کسی را یافتیم که به قواره باشگاه یوونتوس می خورد. ما یک تیم پشت صحنه هستیم که با هم کار کرده و بر اساس نظر جمع، تصمیم گیری می کنیم.

در آن مقطع [با وجود اینکه الگری از میلان برکنار شده بود]؛ گزینه های زیادی پیش رویمان نبود که البته بسیار گران قیمت بودند اما همه در کنار هم تصمیم گرفتیم مربی ای بیاوریم که در حد و اندازه های یوونتوس باشد. شاید اصلا در آن زمان خوش شانس بودیم که الگری در دسترس بود.

رفتار اخیر الگری با ستاره های تیم نظیر هیگواین و دیبالا؟ این تصمیم آنیلی است که مربیان باید در کارهایشان آزادانه تصمیم بگیرند و عمل کنند. الگری نه تنها ثابت کرده در سطح یوونتوس است بلکه نشان داده در بالاترین سطح از فوتبال جهان کار می کند.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *