آلمان

طرفداری- جام جهانی روسیه، ممکن است آخرین تورنمنت مشترکی باشد که کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در قالب بازی های ملی به رقابت می پردازند. در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸، یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان به تمجید از هر دو بازیکن پرداخت اما از نظر او، مسی کامل ترین بازیکن فوتبال جهان است.

لوو در مصاحبه ای با بیلد، در پاسخ به این سوال که “اگر می توانست از بین مسی و رونالدو، تنها یک بازیکن را به ترکیب تیمش اضافه کند، آن بازیکن که بود؟”؛ گفت:

اگر ممکن بود، مسی را برای اضافه شدن به ترکیب تیمم انتخاب می کردم. رونالدو، بازیکنی فوق حرفه ای و هیجان انگیز است که در سال های اخیر یک ماشین گلزنی باورنکردنی بوده است اما در مقایسه با او، مسی کامل ترین بازیکنی است که من تاکنون دیده ام. مسی بازیکنی عالی برای تیم است. ۱۰ سالی می شود که هر فصل، نزدیک به ۵۰ گل می زند؛ ضمن اینکه پاس گل های زیادی هم برای هم تیمی هایش مهیا می کند. مسی می تواند در یک لحظه، هشت یا نه بازیکن را از پیش رو بردارد و گل هایش همیشه در ذهن شما باقی می ماند.

هیچ بعید نیست تیم ملی آلمان در مراحل بالاتر جام جهانی مجبور باشد برای رسیدن به فینال از سد حداقل یکی از دو تیم آرژانتین یا پرتغال بگذرد. باید منتظر ماند و دید شاگردان لوو در مقابل مسی و رونالدو چه عملکردی خواهند داشت.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *