تورنتو رپترز- بسکتبال NBA- بسکتبال آمریکا- لس آنجلس لیکرز

طرفداری– تورنتو رپترز با نتیجه ۱۰۷-۱۲۱ و در شبی که به کوای لنارد استراحت داده بود، موفق شد تا لس آنجلس لیکرز را از پیش رو بردارد.

تاریخ ورزشگاه زمان

۱۴ آبان ۱۳۹۷- معادل ۵ نوامبر۲۰۱۸

استاپلس سنتر ۵:۳۰ بامداد

گزارش بازی

کوارتر اول برای تورنتو رپرترز طوفانی آغاز شد. بدون هیچ شکی، سرج ایباکا ستاره این وقت از بازی بود. نفوذ او به زیر سبد و هوش او در بازیخوانی، ستودنی بود. بازیکنانی چون گرین و کایل لوری نیز کمک حال او در این کوارتر بودند. کوارتر نخست با نتیجه ۱۷-۴۲ به سود کانادایی ها پایان یافت. در کوارتر دوم، لیکرز کمی به خودش آمد. جوال مک گی و لبران جیمز در این کوارتر بهتر بازی کردند و تیم جوان لیکرز نیز بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت. کوارتر دوم با نتیجه  ۳۲-۲۹ به سود لیکرز خاتمه یافت.

با شروع نیمه دوم، بازی نزدیکی را شاهد بودیم. ستاره لیکرز در کوارتر سوم، کایل کوزما بود و لبران جیمز نیز به خوبی توپ ها را در موقعیت های مناسب به او می رساند. سرج ایباکا و کایل لوری در این مسابقه آن قدر خوب بازی کردند که جای خالی لنارد احساس نشد. از نکات قابل توجه این بازی دبل دبل سه نفره سیاکام، ایباکا و لوری بود. کوارتر سوم با نتیجه ۳۱-۳۰ به سود لس آنجلس لیکرز تمام شد. تلاش های لیکرز برای بازگشت به بازی در کوارتر چهارم نتیجه ای نداد و با وجود برتری ۲۷-۲۰ در این وقت، این کانادایی ها بودند که در پایان با نتیجه ۱۰۷-۱۲۱ به پیروزی رسیدند. 

آمار بازی

تیم پرتاب منطقه ای پرتاب سه امتیازی ترن اور ریباند
لس آنجلس لیکرز ۴۵% ۲۵% ۱۵ ۳۸
تورنتو رپترز ۵۰% ۲۸% ۱۱ ۴۹

 

تیم بازیکن امتیاز بازیکن پاس بازیکن ریباند
لس آنجلس لیکرز کایل کوزما ۲۴ لبران جیمز ۶ لانزو بال ۹
تورنتو رپترز سرج ایباکا ۳۴ کایل لوری ۱۵ پاسکال سیاکام ۱۳

جدول مسابقات NBA

 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *