سرمربی اسپانیول

طرفداری – کیکه سانچز فلورس، سرمربی اسپانیول در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با بارسلونا شرکت کرد.

به گزارش mundodeportivo، فرداشب از ساعت ۲۳:۳۰ دربی کاتالونیا در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری به میزبانی اسپانیول برگزار خواهد شد. بارسلونا که چند روز پیش طلسم آنوئتا را شکست، باید در مصافی دشوار از همشهری‌اش برای رسیدن به نیمه نهایی جام، عبور کند. کیکه سانچز فلورس در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

فردا باید نشان دهیم که رقابت میان دو تیم وجود دارد. تجربه نشان داده که بارسلونا در دربی‌ها اگر بتواند، به ما رحم نمی‌کند به همین خاطر هم باید نسبت به بازی های قبلی با آنها به درجه بالاتری از لحاظ ذهنیت برسیم. انگیزه زیادی برای بازی فردا داریم و می‌خواهیم کار بزرگی انجام دهیم. من به بازیکنانم بی نهایت ایمان دارم و مشتاقانه منتظر آغاز بازی هستم. بارسا با والورده تغییر کرده و به خصوص وقتی حریفش در نیمه اول به سختی تلاش و پرس می‌کند، در نیمه دوم کار را تمام می کند. این یعنی تقسیم متوازن انرژی در ۹۰ دقیقه. به همین خاطر هم باید تعادل تیمی را حفظ کنیم. 

خبری از یارگیری مستقیم یک نفر با مسی نخواهد بود. او بهترین بازیکن تاریخ است؟ بله و یکی از معدود بازیکنانی که برای دیدن بازی‌اش روی مبل می‌نشینم. قبلا رونالدو نازاریو، مارادونا و جوردن بودند. بازیکنانی که متفاوت هستند، کیفیتشان ملموس است. رونالدو در جمع ۱۰ بازیکن برتر دنیاست. اگر کریستیانویی نبود، بحثی هم درباره بهترین بازیکن دنیا وجود نداشت. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *