وینگر برزیلی پاری سن ژرمن - پاری سن ژرمن

طرفداری – باشگاه مالاگا به تازگی با لوکاس مورا برای انتقال قرضی او در نقل و انتقالات زمستانی مذاکره کرده و امیدوار است با جلب رضایت این بازیکن و پاری سن ژرمن، ترکیبش را برای نیم فصل دوم تقویت کند.

مورای ۲۵ ساله تابستان ۲۰۱۳ با ۴۰ میلیون یورو از سائوپائولو خریداری شد و انتظار می‌رفت یکی از پدیده‌های برزیلی دنیای فوتبال باشد اما اوضاع چندان بر وفق مراد او پیش نرفت و در پنجمین فصل حضور در پارک د پرنس، مورا به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده است. امری در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا حتی یک دقیقه هم به وینگر برزیلی‌اش میدان نداده و در لوشامپیونه نیز سهم مورا تنها ۷۱ دقیقه بوده که با یک گل و یک پاس گل همراه شده است.

به گزارش mundodeportivo و به نقل از رادیو RMC Sport فرانسه، به همین منظور، مالاگا به تازگی باب مذاکره را با این بازیکن باز کرده تا در صورت امکان، ترکیبش را برای فرار از خطر سقوط به دسته پایین‌تر، تقویت کند. تیم میشل هم اکنون در رده نوزدهم جدول قرار دارد. پیشتر عبدالله الثانی، مالک مالاگا ابراز امیدواری کرده بود پاری سن ژرمن در ژانویه همکاری لازم را با این باشگاه به عمل آورد. مالک هر دو باشگاه قطری هستند. 

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *