عزت الله ضرغامی

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، عزت‌الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی امروز(جمعه ۸دی) پیش از خطبه‌ها نمازجمعه این هفته تهران با اشاره به  «حماسه نهم دی»، گفت: این حماسه قیام بزرگ ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه به دلیل عمق فهم و درک و بصیرت مردم از یکسو و خودجوش بودن حماسه ۹ دی از اهمیت بسیاری برخوردار است، ادامه داد: حماسه ۹ دی معادلات جهانی را بر هم زد و امیدواری دشمن را ناامید کرد.

  • بیشتر بخوانید:

برخی سیاسیون روی آتش فتنه ۸۸ بنزین ریختند

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید براینکه پس از حوادثی که عمدتاً در تهران به وقوع پیوسته بود آمریکایی‌ها با خبرسازی‌های که انجام داده بودن سعی داشتند جامعه ایران را به گونه‌ای دیگر نشان دهند، اظهار داشت: حماسه نهم دی ورق را برگرداند.

ضرغامی تصریح کرد: در پی حوادث ایجاد شده دشمن و ضد انقلاب امیدوار شده بود و سعی داشتند ایران را که در آن زمان در مسئله هسته‌ای دارای  اقتدار شده بود را دچار مشکل کنند.

وی ادامه داد: در حوادث سال ۸۸ عده‌ای خواص که نمی‌خواستند شکست را بپذیرند و احساس می‌کردند به هر قیمتی و به هر بهانه‌ای از جمله تقلب که خودشان هم این موضوع را قبول نداشتند باید به قدرت برسند که در این راه با دشمن که برای براندازی نظام برنامه داشت همراهی کردند.

این خبر تکمیل می‌شود…

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *