خبرنگار لیورپول اکو-خبرنگار نزدیک به باشگاه لیورپول-لیورپول اکو

طرفداری- جیمز پیرس، خبرنگار لیورپول اکو طی یک جلسه پرسش و پاسخ آنلاین، به برخی از سوالات هواداران لیورپول در خصوص وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه در تابستان ۲۰۱۸ پاسخ داد که در ادامه آن ها را مرور می کنیم.

– آیا خرید یک مدافع میانی طی این تابستان در اولویت قرار دارد؟

نه تا جایی که من می دانم. کلوپ از عملکرد زوج فن دایک و لوورن در نیم فصل دوم رضایت بسیاری داشت. جوئل ماتیپ نیز پس از پشت سر گذاشتن مصدومیتش از ناحیه ران، فاصله چندانی با به دست آوردن آمادگی کامل ندارد. این موضوع در خصوص جو گومز نیز صدق می کند؛ انتظار دارم او در فصل آینده به عنوان مدافع میانی نیز به کار گرفته شود. باید به کلاوان هم اشاره کرد که آخرین سال از قراردادش با لیورپول را سپری خواهد کرد.

– آیا باشگاه به طور فعال به دنبال جذب یک دروازه بان است؟

آلیسون بکر هدف شماره یک لیورپول بود اما رقم درخواستی رم و علاقه این بازیکن برای پیوستن به رئال مادرید، عملا امیدی برای خرید او باقی نگذاشته است. آینده وی پس از اتمام کار برزیل در جام جهانی، روشن خواهد شد.

مطمئنم در پشت صحنه، تلاش زیادی برای یافتن یک دروازه بان به کار گرفته می شود. نام های بسیاری به عنوان گزینه های احتمالی دیگر به لیورپول لینک شده اند اما فعلا می توانم بگویم علاقه ای به خرید نیک پوپ، دروازه بان برنلی یا توماس استراکوشا، سنگربان لاتزیو وجود ندارد.

– پس از توقف مذاکرات با لیون، لیورپول به دنبال سایر گزینه ها رفته یا همچنان به دنبال به خدمت گیری فکیر خواهیم بود؟ آیا احتمال دارد بدون خرید یک جانشین برای کوتینیو، فصل جدید را آغاز کنیم؟

لیورپول اصرار دارد که موضوع خرید نبیل فکیر را پشت سر گذاشته اما منابع نزدیک به این بازیکن همچنان معتقدند احتمال توافق میان لیون و لیورپول وجود دارد. فکیر، لیورپول را انتخاب کرده بود و واضح است که لیون همچنان می خواهد او را به فروش برساند.

وقتی باشگاه به این نتیجه رسید که پرداخت مبلغ ۵۳ میلیون پوند برای فکیر به دلیل نگرانی های مبنی بر مصدومیت قدیمی زانوی او زیاد است، تعجب خواهم کرد اگر لیورپول دوباره به سراغ او برود.

همچنان انتظار دارم کلوپ در این پنجره نقل و انتقالات، یک جانشین برای کوتینیو خریداری کند اما اگر به بازیکنان خریداری شده در پست دفاع وسط و دفاع چپ طی سال های اخیر نگاه کنید، اگر کلوپ نتواند بازیکن مورد نظرش را جذب کند ترجیح می دهد منتظر بماند.

– آیا در فصل آینده به هری ویلسون شانس بازی داده خواهد شد یا او باشگاه را ترک خواهد کرد؟

منتظرم که عملکرد ویلسون طی پیش فصل را ببینم. با توجه به این که صلاح و مانه در اولین بازی های دوستانه پیش فصل حضور نخواهند داشت، ویلسون فرصت خوبی در اختیار دارد تا به همان منوال که در هال سیتی بازی کرد، کلوپ را تحت تاثیر قرار دهد. البته بین درخشش در چمپیونشیپ و لیگ برتر، تفاوت های بسیاری وجود دارد اما هری ویلسون از استعداد نابی بهره مند است. او می داند عملکردش طی ماه آینده میلادی تاثیر به سزایی در تصمیم گیری کلوپ خواهد داشت.

– آیا پیش از پایان جام جهانی، احتمال خرید بازیکنی وجود دارد؟

به محض اتمام کار تیم ها در جام جهانی، دوباره فعالیت در بازار نقل و انتقالات شروع خواهد شد. از زمان شروع تورنمنت، فعالیت های نقل و انتقالاتی متوقف شده زیرا سرمربی تیم های ملی، اجازه نمی دهند بازیکنان حین جام جهانی در خصوص آینده باشگاهی شان تصمیم گیری کنند.

تکمیل می شود…

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *