استاندار خوزستان

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به خورستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان امروز در پایان بازدید خبرنگاران حوزه دولت از پروژه‌های استانی در نشست خبری در محل استانداری در پاسخ به سوال تسنیم مبنی بر اینکه اخیر اقای کلانتری معاون رئیس جمهور نامه‌ای محرمانه برای انتقال آب مازاد این استان به کرمان و‌اصفهان به معاون اول رئیس جمهور  ارسال کردند و این در حالی است که نمایندگان این استان به این نامه به شدت اعتراض کردند و‌مخالف آن هستند، تدبیر حضرتعالی و دولت در این زمینه چه خواهد بود؟ گفت:استان خوزستان آب، زمین و هوای مناسب برای کشاورزی دارد و همه شرایط لازم برای کشاورزی وجود دارد. رئیس جمهور در اولین سفر خود به  خوزستان محل مصرف آب ورودی به خوزستان ر ا مشخص کرده و دستور احیای ۵۵۰هزار هکتار زمین کشاورزی استان صادر کرده‌اند. 

  • بیشتر بخوانید

ماجرای درگیری لفظی نمایندگان با عیسی کلانتری به روایت یک شاهد عینی

وی افزود: جناب آقای دکتر روحانی در این زمینه هم محل مصرف تعین شده آب برای ۲۹۵ هزار هکتار اراضی را تا پایان امسال تعیین کردند. 

استاندار خوزستان ادامه داد: علاوه براین جناب رئیس جمهور دستور انتقال آب شرب را آن هم در حد آب شرب مورد نیاز را صادر کردند و بیش از آن چیزی را اعلام نکردند. و سیاست دولت در این زمینه مشخص است. مردم و دولت در خوزستان مقابل هم نیستند.

استاندار خوزستان در پاسخ به این سپال که چرا با وجود اعلام رئیس جمهور معاون ایشان چنین نامه‌ای را به معاون اول نوشتند اظهار داشت: این موضوع در حد پیشنهاد بوده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم نیوز

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *