برنلی-منچستریونایتد - انتقال الکسیس سانچز به منچستریونایتد

طرفداری- منچستریونایتد امروز در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس، در ورزشگاه تورف مور، میهمان برنلی رده هفتمی خواهد بود

داستان انتقال الکسیس سانچز به منچستریونایتد که دیروز به شکل غیررسمی تایید شد، داغ ترین خبر این روزهای بازار نقل و انتقالات اروپا است. گفته می شود بعد از آنکه یونایتد موفق شده سانچز را از منچسترسیتی بربیاد، او را پردرآمدترین بازیکن تاریخ لیگ برتر هم خواهد کرد و علاوه بر آن، هنریک مخیتاریان را هم به آرسنال خواهد داد. 

به نقل از گل بین الملل، شان دایچ، سرمربی تحسین شده این فصل برنلی، انتقال قریب الوقوع وینگر شیلیایی به اولدترافورد با دستمزد نجومی را با اشاره به مبالغ هنگفت پرداختی در هالیوود و مشخصا بازیگر نقش هری پاتر، توجیه پذیر خوانده است:

مثلا دنیل رادکلیف را در نظر بگیرید که نقش هری پاتر را ایفا می کند. او وقتی ۱۳ ساله بود، با ۱۵۰ هزار پوند کارش را انجام داد. فکر می کنید برای فیلم دوم هم همین قدر گرفته است؟ مسلما این طور نیست. در فیلم سومش که ۱۵ ساله بود، احتمالا ۱۵ میلیون گرفته است. بعد نوبت فیلم چهارم می رسد که ۱۵ میلیون به ۳۵ میلیون بدل می شود. 

هیچ کس اعتراضی نمی کند که ‘نه، نه، ۱۵۰ هزار تا کافی است. برای فیلم اول هم همین قدر گرفته است.’ مضحک است. پس چرا باید در مورد ورزشکاران این گونه باشد؟ باید ببینیم قرارداد تلویزیونی بعدی چه بر سر فوتبال خواهد آورد، چون اگر  دستمزدها بازهم بالاتر نروند، متعجب خواهم شد.

هری پاتر - دنیل رادکلیف

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *