مهاجم برزیلی اتلتیکو مادرید - اتلتیکو مادرید - لالیگا

طرفداری – در پایان هفته بیست و دوم لالیگا هنوز حتی یک ضربه پنالتی هم به سود اتلتیکو مادرید اعلام نشده است.

به گزارش mundodeportivo، ظاهرا قرار نیست داوران برای اتلتی اعلام ضربه پنالتی کنند. این تیم از ابتدای فصل جاری لالیگا تاکنون حتی یک بار هم فرصت زدن ضربه از فاصله یازده متری به سمت دروازه حریف را پیدا نکرده است. آماری جالب توجه و البته عجیب که عادی نیست. برای پیدا کردن نمونه‌ای مشابه، باید ۴۲ سال به عقب برگردیم. زمانی که سیمئونه تنها ۵ سال داشت و در فصل ۱۹۷۵/۷۶، در مقطعی مشابه برای رئال بتیس حتی یک پنالتی هم اعلام نشد. 

البته خطاهایی روی بازیکنان اتلتی در این فصل در محوطه جریمه حریف انجام شده که واقعا لایق اعلام ضربه پنالتی بوده اما داور اعتقادی به آن نداشته است. به عنوان مثال، اتفاقی که در بازی روز گذشته مقابل والنسیا رخ داد و نتو با آرنج به صورت گودین کوبید که در نتیجه، مدافع اروگوئه‌ای سه عدد از دندان‌هایش را از دست داد و راهی بیمارستان شد اما داور اعتقادی به خطا نداشت.

واکنش سیمئونه نیز جالب بود. او پس از بازی درباره این صحنه گفت:

 باید به بهبود آمارمان در گلزنی فکر کنیم. به تمرینات روزانه و اینکه چگونه موقعیت‌های گلزنی بیشتری خلق کنیم و منتظر باشیم و ببینیم بالاخره به سود ما هم یک پنالتی اعلام خواهد شد یا نه. احتمالا برای به دست آوردن یک پنالتی باید کشته بدهیم! اگر صحنه برخورد گودین با نتو را خطا ندانیم…

البته در لیگ قهرمانان اروپای این فصل یک پنالتی به سود اتلتی اعلام شده است. در بازی با چلسی که گریزمان آن را به گل تبدیل کرد. در لالیگا تا بدین جای فصل، سه پنالتی به ضرر اتلتی اعلام شده که اوبلاک دو تا را مهار کرده و تنها ویلیان ژوزه از رئال سوسیداد موفق به باز کردن دروازه تیم سیمئونه از فاصله یازده متری شده است.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *