بوندسلیگا - پیروزی دورتموند در مقابل ماینتس - گلزنی سوکراتیس

طرفداری– دو بازیکن کلیدی بروسیا دورتموند، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس و یولیان وایگل، پس از بازی با ماینتس به مصاحبه پرداختند و به نظر می رسید که وایگل از آزادی عملی که به او داده شده بود، خوشحال است.

بروسیا دورتموند در خانه ماینتس ۲-۰ پیروز شد تا کمی از وضعیت بحرانی چند هفته گذشته خارج شود. سوکراتیس که گل اول این بازی را به ثمر رساند در مصاحبه با سایت رسمی بروسیا دورتموند گفت:

در ابتدا، به تیم تبریک می گویم. بالاخره پس از مدتی طولانی پیروز شدیم. این پیروزی، بی اندازه برای ما مهم است. ما در دفاع بسیار متراکم بودیم و در خط حمله نیز دو گل به ثمر رساندیم. در خصوص به ثمر رساندن گل؟ به خاطر روز ها و هفته های گذشته پر از احساس بودم. به نظرم ضربه بسیار خوبی زدم.

پاپا در ادامه با اشاره به تاثیر پیتر اشتوگر گفت:

پیتر اشتوگر؟ درست است؛ او زمان زیادی نیست که در کنار ماست اما پیش از بازی ۲-۳ نکته خوب به ما گفت. فکر می کنم که امروز به خاطر او پیروز شدیم. حال تمام تمرکز ما روی بازی بعدی بوندسلیگایی ما در روز شنبه است که قطعا باید در آن پیروز شویم. اگر موفق به انجام این کار شویم، آن موقع به طور کامل از شرایطی که در این چند هفته داشتیم خارج می شویم. سپس می توانیم برای بازی جام حذفی در مونیخ آماده شویم.

یولیان وایگل نیز در خصوص این بازی گفت:

امروز نسبت به گذشته کمی آزادتر بودم؛ این برای من مناسب تر بود. همه چیز به کنار، در آخر ما پیروز شدیم و مهم تر از همه هیچ گلی دریافت نکردیم. صبور ماندیم و تلاش کردیم که اشتباهات کمی انجام دهیم. اواخر بازی، ما می دانستیم که آن ها کمی خسته خواهند شد و می توانیم چنین فرصت هایی داشته باشیم. ما خیلی خوشحالیم اما این تنها اولین قدم در مسیری صحیح بود.

منبع: طرفداری

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *